Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ponúkame na predaj 6-izbový rod.dom Olbrachtova TN

Cena: 173 000 € 640,74 €/m²

Lokalita:I.Olbrachta, TrenčínOkres TrenčínReality Trenčín

Typ:Predaj

Druh:Rodinný dom

Stav:Čiastočná rekonštrukcia

Úžitková plocha:270 m²

Plocha pozemku:367 m²

Dátum aktualizácie:15.08.2016

Zdieľať 0

Popis:

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom na ulici Olbrachtovej v Trenčíne. Úžitková plocha domu je 270 m2, zastavaná plocha 90m2 a pozemok o výmere 367m2. V izbách sa nachádza plávajúca podlaha, na chodbe a v kuchyni je dlažba. Na 1. poschodí sa nachádza šatník, 3 izby a kúpeľňa. Na prízemí sa nachádza obývačka s kuchyňou, samostatné WC a kúpeľňa. V suteréne sa nachádzajú 2 izby, samostatné WC a kúpeľňa. Prístup do suterénu je z prízemia ale aj samostaným vchodom z vonku. Suterén si vyžaduje čiastočnú rekonštrukciu. V celom dome sú vymenené plastové okná. V dome ja zavedené nové plynové kúrenie s novým kotlom a radiátormi. Dom sa nachádza v tichej lokalite mesta Trenčín. Možnosť platby aj cez hypotekárny úver.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO K DISPOZÍCII VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN V RÁMCI MESTA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY.

Kontakt na predajcu
BartanusReality, s. r. o.

BartanusReality, s. r. o. (122 inzerátov)

Hviezdoslavova 10

911 01 Trenčín

Maklér

Jozef Staník 01

Ponúkame na predaj 6-izbový rod.dom Olbrachtova TN - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY