Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ponúkame na predaj 6-izbový rod.dom Olbrachtova TN

Cena: 173 000 € 640,74 €/m²

Lokalita:I.Olbrachta, TrenčínOkres TrenčínReality Trenčín

Typ:Predaj

Druh:Rodinný dom

Stav:Čiastočná rekonštrukcia

Úžitková plocha:270 m²

Plocha pozemku:367 m²

Dátum aktualizácie:22.04.2017

Zdieľať 0

Popis:

Ponúkame Vám na predaj 6-izbový rodinný dom na ulici Olbrachtovej v Trenčíne. Úžitková plocha domu je 270 m2, zastavaná plocha 90m2 a pozemok o výmere 367m2. V izbách sa nachádza plávajúca podlaha, na chodbe a v kuchyni je dlažba. Na 1. poschodí sa nachádza šatník, 3 izby a kúpeľňa. Na prízemí sa nachádza obývačka s kuchyňou, samostatné WC a kúpeľňa. V suteréne sa nachádzajú 2 izby, samostatné WC a kúpeľňa. Prístup do suterénu je z prízemia ale aj samostaným vchodom z vonku. Suterén si vyžaduje čiastočnú rekonštrukciu. V celom dome sú vymenené plastové okná. V dome ja zavedené nové plynové kúrenie s novým kotlom a radiátormi. Dom sa nachádza v tichej lokalite mesta Trenčín. Možnosť platby aj cez hypotekárny úver.

Záujemca neplatí Realitnej kancelárii už žiadne poplatky, konečná cena zahŕňa kompletný právny servis, návrh na vklad na kataster a overovanie podpisov na kúpnych zmluvách. Cena sa už nenavyšuje ako u konkurenčných realitných kancelárií !!!

+ ZADARMO DÁME VYPRACOVAŤ ZNALECKÝ POSUDOK V HODNOTE 150 € V PRÍPADE KÚPY CEZ ÚVER, PODMIENKOU ZNALECKÉHO POSUDKU ZADARMO JE, ŽE SPROSTREDKOVANIE ÚVERU BUDETE RIEŠIŤ CEZ NAŠICH FINANČNÝCH SPROSTREDKOVATEĽOV. SPOLUPRACUJEME SO VŠETKÝMI BANKAMI NA SLOVENSKU A ÚROKOVÉ PODMIENKY MÁME SPRAVIDLA LEPŠIE AKO VY PRIAMO ZA PREPÁŽKOU.

+ ZADARMO K DISPOZÍCII VEĽKÉ SŤAHOVACIE AUTO SO ŠOFÉROM NA DOBU 5 HODÍN V RÁMCI MESTA, DO INÝCH MIEST PODĽA DOHODY.

Kontakt na predajcu
BartanusReality, s. r. o.

BartanusReality, s. r. o. (108 inzerátov)

Hviezdoslavova 10

911 01 Trenčín

Martin Bartanus

Ponúkame na predaj 6-izbový rod.dom Olbrachtova TN - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY