Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Poschodová Chata 4+1 s garážou Duchonka

Cena: 73 990 € 637,84 €/m²

Lokalita:PrašiceOkres TopoľčanyReality Prašice (Dolná Nitra)

Typ:Predaj

Druh:Chata a chalupa

Stav:Novostavba

Úžitková plocha:116 m²

Plocha pozemku:349 m²

Dátum aktualizácie:25.04.2017

Zdieľať 0

Popis:

169376 Poschodová Chata 4+1 s garážou Duchonka - okr. Topolčany.

Ponúkame Vám luxusnú celoročne obývateľnú 4 izbovú rekreačnú chatu s krytou terasou a garážou, vo vyhľadávanej lokalite Duchonka, neďaleko mesta Topoľčany. Bola postavená v roku 2006. Plocha pozemku je 349 m2. Chata je z tehál v kombinácii s drevom. Celá budova je zateplená polystyrénom a sklenou vatou. Má jednu kúpeľňu so splachovacím WC a sprchovým kútom na prízemí, plus druhé splachovacie WC je na poschodí. Obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou a barovým sedením, je to tzv. spoločenská izba, tu sa nachádzajú aj krbové kachle,ktorými sa udržuje v chladnejšom počasí teplo. Všade sú plastové okná, vchodové dvere sú drevené s kovanou mrežou. Tak isto všetky okná sú chránené vkusnými kovanými mrežami. Vedľa chaty je krytá terasa s murovaným krbom a údiarničkou, plus priestranná garáž. Chata má vlastnú studňu. Príjemné, tiché prostredie chatu predurčujú na príjemné grilovačky a chalupárčenie s rodinou. Vzhľadom na veľkosť pozemku a cenu je to veľmi výhodná investícia .

Cena len 73 990 €

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 952 627, alebo mailovej adrese noska@vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy C

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 95 26 27

Kontakt na predajcu
VAŠE REALITY s.r.o.,  Piešťany

VAŠE REALITY s.r.o., Piešťany (763 inzerátov)

Vajanského 58

921 01 Piešťany

Ján Noška

Poschodová Chata 4+1 s garážou Duchonka - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY