Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Samostatná budova - s projektom pre penzión

Cena: 360 000 €

Lokalita:Slavkovská, Košice I - SeverOkres KošiceReality Košice I - Sever

Typ:Predaj

Druh:Garáž

Stav:Čiastočná rekonštrukcia

Dátum aktualizácie:22.05.2017

Zdieľať 0

Popis:

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu na pozemku celkovo 894 m2, obdĺžnikového pôdorysu 12mx18m o podlahovej ploche cca 432 m2 so skladovou halou a kanceláriami po kompletnej rekonštrukcii.

Budova bola postavená v 70tych rokoch, prešla čiastočnou rekonštrukciou (administratívna časť kompletne rekonštruovaná), skelet je oceľový s piliermi s rozponom 6m (steny 2x6 a 3x6 metrov), steny v skladovej časti, kt. je nezateplená, sú z panelov, steny v administratívnej časti sú murované, obložené sadrokartónom, v admin. časti sú nové podhľady s neónovým osvetlením, na podlahách je dlažba resp. celopodlažný koberec v kanceláriách, nové radiátory, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom Beretta, kúrenie je ovládateľné centrálne. Okná v kancelárskej časti sú plastové s vonkajšími elektronicky ovládateľnými roletami. Objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom s pohybovými snímačmi v každej miestnosti.

Na prízemí je vstupná hala (recepcia), WC s umývadlom a kancelária, z vstupnej haly je prístup do skladových priestorov, do ktorých je vstup z ulice cez dvojkrídlovú bránu výšky 2,75m.

Na prízemí je možnosť parkovať 2 menšie nákladné autá. Pod schodmi je umiestnená serverovňa. Na poschodí je ďalší skladový priestor, dve kancelárie a kuchynka. Strecha je škrupinová sedlová.

V skladovej časti je umiestnený dopravníkový pás, ktorý zabezpečuje posuv tovaru medzi poschodiami.

Parkovanie je možné aj na súkromnom pozemku patriacom k objektu. Energie priemerne činia cca €300.- na mesiac. Objekt je vhodný pre distribučnú firmu, zásobovanie prípadne IT firmu alebo inú tichú prevádzku, keďže objekt je umiestnený v zastavanom území susediaci s rodinnými domami.

K objektu bol vypracovaný projekt na nadstavbu a rozšírenie ako penzión. V prípade predaja by bol kupcovi odovzdaný aj vypracovaný projekt.

V prípade záujmu o obhliadku prosím volajte 0905 655 525.

Kontakt na predajcu
ATOMIA, s.r.o.

ATOMIA, s.r.o. (319 inzerátov)

Južná trieda 31

040 01 Košice-Juh

Ing. Beáta Liptáková

Samostatná budova - s projektom pre penzión - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY