Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obchodné priestory na prenájom v nákupnom centre RGB Javorina

Cena: Cena dohodou

Energie: Neuvedené

Lokalita:Trenčianska 2492/68, Nové Mesto nad VáhomOkres Nové Mesto nad VáhomReality Nové Mesto nad Váhom

Typ:Prenájom

Druh:Objekt pre obchod

Stav:Novostavba

Úžitková plocha:402 m²

Dátum aktualizácie:22.05.2017

Zdieľať 0

Popis:

Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v nákupnom centre RGB Javorina, ktoré sa nachádzajú na okraji Nového Mesta nad Váhom v priamom susedstve s HM Tesco. Spádová oblasť a kúpna sila tohto regiónu sú predpokladmi úspešnosti tohto projektu.

Popis projektu:

Obchodné centrum RGB Javorina je sieťou nákupných centier RGB shopping, ktoré môžete nájsť v rôznych častiach Slovenska – Liptovský Mikuláš, Banská Bystrica a Skalica. Cieľom projektu je prienik do lokalít a regiónom s potenciálom rastu a profitu. Výstavba projektu bola zahájená v 3Q2015. Predpokladaný termín ukončenia stavebných prác je 1Q2016 a objekty budú otvorené 23.6.2016.

Projekt ponúka priestory rozdelené do dvoch objektov A a B v celkovou rozlohou cca 1 650 m2 a 2 440 m2. V súčasnosti sa tu priestory orientujú na predaj tovaru pre domácnosť, elektroniky, drogérie. Každá obchodná jednotka má samostatný vchod do predajne z parkoviska. K vybaveniu patrí prívod elektriny, osvetlenie, podlahy, presklený výklad a podľa veľkosti a technických možností vlastné sociálne zázemie obsahujúce WC. Pre návštevníkov je k dispozícii viac ako 280 bezplatných parkovacích miest.

Lokalita:

Obchodné centrum RGB Javorina svojim vynikajúcim umiestnením a dostupnosťou, spolu s kvalitným mixom nájomcov a susedstvom s hypermarketom TESCO, dáva predpoklady na to stať sa obľúbeným miestom pre každodenné alebo príležitostné nákupy pre viac ako 47.000 obyvateľov v rámci spádovej oblasti. Návštevníci sa do nákupného centra dostanú pešo, na bicykli, autom a takisto autobusom. Zastávka MHD sa nachádza priamo pri objekte A.

Zoznam voľných jednotiek:
Ozn. priestoru Podlažie Výmera v m2 Cena za m2 Stav
A3 1 142,2 dohodou rezervovaný
A5 1 102,92 dohodou rezervovaný
B3 1 402 dohodou voľný

Kontakt na predajcu
GRAVITAS a. s.

GRAVITAS a. s. (108 inzerátov)

Budyšínska 36

831 02 Bratislava

Maklér

Ing. Martin Madleňák

Obchodné priestory na prenájom v nákupnom centre RGB Javorina - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY