Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nebytový priestor v novostavbe na predaj

Cena: 120 000 €

Lokalita:Baltická, Košice IV - Nad jazeromOkres KošiceReality Košice IV - Nad jazerom

Typ:Predaj

Druh:Garáž

Stav:Novostavba

Dátum aktualizácie:22.05.2017

Zdieľať 0

Popis:

Ponúkame na predaj obchodné / kancelárske priestory v novostavbe na Baltickej ulici, v mestskej časti Košice - Nad Jazerom, nachádzajúce sa vo výbornej lokalite v blízkosti rekreačného strediska obľúbeného najmä rodinami s deťmi a hneď na začiatku sídliska.

*** MOŽNOSŤ PREKLASIFIKOVAŤ NA BYT ***  - dá sa prípadne prerobiť na veľký 3 izborý byt s terasou, prípadne dva jednoizbové byty.

Úžitková plocha ponúkaného priestoru je 81,5 m2 a je členený na reštauračnú časť, kuchyňu, skladové priestory, toalety pre hostí a oddelené pre personál, zázemie. Priečky sú sadrokartónové a v prípade potreby odstrániteľné. Ponúkané priestory disponujú tromi vyhradenými parkovacími státiami ​za sebou na súkromnom ohradenom parkovisku.

Priestory majú 2 vstupy (hlavný + zadný pre personál) a po celej dĺžke majú presklenú stenu s prístupom na vlastnú terasu a s výhľadom na jazernú plochu. Pôvodne slúžil tento priestor ako cukráreň/kaviareň, je však vhodný aj ako kancelárie, prípadne pre inú nehlučnú prevádzku.

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza na prízemí modernej novostavby s 14timi bytovými jednotkami na 8 poschodiach. Má vynikajúcu dostupnosť do centra resp. po výpadovke na všetky smery.

*** IHNEĎ VOĽNÉ ***

​Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane DPH a provízie RK.

V prípade záujmu o obhliaku prosím volajte 0905 655 525.

Kontakt na predajcu
ATOMIA, s.r.o.

ATOMIA, s.r.o. (319 inzerátov)

Južná trieda 31

040 01 Košice-Juh

Ing. Beáta Liptáková

Nebytový priestor v novostavbe na predaj - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY