Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Novostavba - 3 izb. mezonet s terasou a garáž.miestom,St.sídlisko-Ul. Madvu,120 m2

Cena: 126 990 € 1 058,25 €/m²

Lokalita:PrievidzaOkres PrievidzaReality Prievidza

Typ:Predaj

Druh:3 izbový byt

Stav:Novostavba

Úžitková plocha:120 m²

Dátum aktualizácie:05.05.2017

Zdieľať 0

Popis:

Všetkým, ktorí hľadajú netradičný mezonetový byt v novostavbe, potrpia si na kľudné bývanie a zároveň majú všetky služby po ruke predstavujeme nasledovnú ponuku:

Vaša Realitná ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný,  mezonetový  3 izbový byt v novostavbe bytového domu LUX s parkovacím miesto priamo v bytovom dome, ktorý bude daný do užívania v roku 2017.

 

Lokalita:

Vyhľadávaná a veľmi pokojná čast Starého sídliska, presnejšie Ul. Madvu. Atraktivitu lokality doplňuje kompletná občianska vybavenosť :

v blízkosti škola Sama Chalupku, škôlka na Ul. D. Kubíka, pošta, ihrisko, športový areál, tenisové kurty, plaváreň, potraviny, MHDa zdravotnícke zariadenia. V dostupnosti do 500 m sa nachádzajú supermarkety (Kaufland, Tesco, OC Korzo) a taktiež  zimný štadión alebo športová hala.

 

Dispozícia bytu:

Dispozične je byt riešený nasledovne:

 

1.podlažie - chodba, hala, sklad,šatník, samostatné WC s technickou časťou, kúpelňa, detská izba, spálňa s výstupom na balkón, drevené schody.

2.podlažie - chodba, WC, špajza, priestranná kuchyňa spojená s jedálenskou halou, obývačka s výstupom na priestrannú terasu

 

Byt:

Podlahová plocha bytu predstavuje 120 m2. Orientovaný je do východnej alebo západnej svetovej strany. Nachádza sa na 3. a 4.  podlaží, 4. podlažnému bytového domu. K prednostiam bytu patrí jeho dispozičné riešenie, ktoré je navrhnuté moderným štýlom a taktiež priestranná obývacia izba s výstupom na priestrannú terasu.

Vybavenie bytu :

Holobyt: zahŕňa vyspravenie stierok, elektroinštalácia bez vypínačov, prichystané rozvody, betónový strop, vchodové dvere, vlastný kotol

Štandard:  zahŕňa položenie podláh, kúpelňa a WC podľa výberu ( možnosť výberu zo vzorkovníka, kompletné stierky v celom byte, elektroinštalácia s vypínačmi, dlažba v kuchyni a  chodbe.

Nadštandard :  sa realizuje kompletným realizovaním a dokončením bytu  v súlade s architektonickým návrhom vypracovným našim architektom.

Veľkou prednosťou bytu je samostatné podlahové vykurovanie vlastným plynovým kotlom a z toho vyplývajúce nízke mes. náklady.  Bytový dom bude mať vlastný oplotený pozemok prístupný el. ovládanou bránou. Vstup do domu je cez elektronického vrátnika. Súčasťou predaja je vlastné garážové parkovacie miesto na prízemí bytového domu s bránou na diaľkové ovládanie, priamym vstupom do domu a spoločná pivnica pre 1. podlažie. V prípade záujmu je možné si dokúpiť aj garáž,ktorá sa nachádza priamo v bytovom dome LUX.

 

 

Bytový dom:

V 4. podlažnom bytovom dome je navrhnutých 23 bytových jednotiek s rozlohou od 47 m2 do 150 m2.

Je rozdelený do 4. podlaží, z toho jedno tvorí suterén a 3. poschodia.

Na 1. nadzemnom podlaží bytového domu bude pre vás k dispozícii parkovací dom, samostatné garáže, ako aj pivnice s priamym prístupom k výťahu, alebo schodmi.

Dom bude zateplený a vybavený technológiami a konštrukciami , ktoré budú v predstihu vyhovovať prísnym, z roka na rok sa zvyšujúcim tepelnotechnickým a energetickým nárokom ustanovených v technických normách. Energetická hospodárnosť budovy, podľa ktorého sa budovy zaraďujú do energetickej triedy, bude na najvyššej úrovni . V bytovom dome bude taktiež moderný výťah pre 6 ôsob.

Bytový dom bude mať vlastný pozemok prístupný len majiteľov bytového domu LUX. Vstup do domu je cez elektronického vrátnika. Súčasťou predaja je vlastné garážové parkovacie miesto na 1. nadzemnom podlaží bytového domu s bránou na diaľkové ovládanie, priamym vstupom do domu, ktoré je už v cene bytu a spoločná pivnica pre 1. poschodie. Okrem vlastného parkovacieho miesta v suteréne bytového domu je k dispozícii aj 9 samostatných garáží s vlastným vstupom priamo z Ul. D. Kubíka a 14 parkovacích miest vyhradených pre bytový dom. Bytový dom je orientovaný do východnej alebo západnej svetovej strany, čo predurčuje ako presvetlené a slnečné.V prípade záujmu je možné si dokúpiť aj samostatnú garáž,ktorá sa nachádza priamo v bytovom dome LUX.

Technický popis bytového domu

Bytový dom sa stavia na základových pásoch o šírke 2,5 m. Samozrejmosťou sú obvodové steny z tehlového muriva 300 mm so 150 mm zateplením , plastové okná s izolačným trojsklom, ako aj špeciálne akustické tehlové steny dimenzované na 52 dB.

Podlahové vykurovanie je naplánové pre celý bytový dom, ako aj pre každú bytovú jednotku. Okrem klasického bývania ponúka bytový dom LUX možnosť absolutného relaxu v súkromí vlastného uzavretého dvora prístupný len pre vlastníkov bytu. Vlastný dvor poskytuje relax, oddych a bezpečné miesto pre deti – detské ihrisko.

 

Vaše nové štýlové bývanie môžete začať užívať na jeseň roku 2017. Predpokladaný termín ukončenia výstavby bude v júli roku 2017.

 

Viac info nájdete aj na WWW.BYTYLUX.SK

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Kontakt na predajcu
Vaša Realitná, s. r. o.

Vaša Realitná, s. r. o. (68 inzerátov)

Hviezdoslavova 3

971 01 Prievidza

Maklér
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY