Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Obchodný priestor Aruba Business Center

Cena: Cena dohodou

Energie: Neuvedené

Lokalita:Galvaniho, Bratislava II - RužinovOkres BratislavaReality Bratislava II - Ružinov

Typ:Prenájom

Druh:Objekt pre obchod

Stav:Novostavba

Úžitková plocha:36 m²

Dátum aktualizácie:26.04.2017

Zdieľať 0

Popis:

Ponúkame Vám na prenájom Obchodný priestor v Aruba Business Center v Bratislave - Trnávka, na Galvániho ulici. Administratívna budova sa nachádza v dobre známej a dostupnej lokalite. Táto časť Trnávky je dobre dostupná z letiska a diaľničného obchvatu.

Štandard a vybavenie projektu :
Administratívna budova poskytuje nepretržitú ochranu objektu strážnou službou 24 hodín denne, aj počas víkendov a sviatkov, centrálnu recepciu a kamerový monitoring vonkajších aj vnútorných priestorov. Prístup do jednotlivých sektorov budovy je na magnetické čípy. V budove sa nachádzajú meetingové a konferenčné miestnosti, samoobslužná reštaurácia s terasou a dva obchodné priestory. Budova má 2 providerov s optickou sieťou a 1 providera prostredníctvom metalického kábla. Klient sa teda môže rozhodnúť podľa svojich potrieb. K dispozícii je dostatočný počet parkovacích miest na voľnej ploche ako aj v prekrytej podzemnej garáži. V budove je k dispozícii dostatočná plocha archívnych a skladových priestorov. Budova zabezpečuje catering pri firemných akciách a možnosť reklami na streche budovy. Štandard kancelárií zahŕňa prirodzené vetranie, štruktúrovanú kabeláž, podlahy, priečkovanie, kuchynku, čiastočne zdvojenú podlahu.

Údaje o projekte :
Obchodný priestor je vhodný na kaviareň, vináreň a pod... Plocha priestoru predstavuje 36,81 m2 + 1 parkovacie miesto. V priestore je prívod na vodu. Priestor je voľný od 1.1.2017.

Lokalita a okolie :
Od budovy je niekoľko málo stoviek metrov vzdialené nielen medzinárodné letisko, ale aj diaľnica. Nájomníci a ich klienti sú tak zvýhodnení, nakoľko získajú priame napojenie na hlavné dopravné tepny na Slovensku, ako aj smerom do Rakúska a Maďarska.
Nehnuteľnosť sa nachádza v okolí Ivánskej cesty, kde sa usídlili mnohé spoločnosti pôsobiace v oblasti voľného času a nákupov: Avion Shopping Center, Ikea, Hornbach alebo KIKA.
Centrum Bratislavy je vzdialené 15 minút autom a je tu taktiež vynikajúce spojenie MHD.

Existujúci nájomcovia:
Medzi existujúcich nájomcov patrí HMH, Martifer Slovakia, Karlovarské minerálne vody, Ferring Slovakia, Falck Group, Softip, UNIQA, Mercor Slovakia, LL Consulting, Alpine Pro, Leon Tax.

Náš názor :
OC Aruba je vhodná aj pre náročnejších klientov, ktorí potrebujú dostatočné množstvo parkovacích miest. ARUBA Business Center je miesto, na ktorom nájde moderná firma optimálny mix vybavenia pre rozvoj svojich obchodov.

Kontakt na predajcu
GRAVITAS a. s.

GRAVITAS a. s. (107 inzerátov)

Budyšínska 36

831 02 Bratislava

Michal Gábriš

Obchodný priestor Aruba Business Center - obrázok
REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY