Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Rodinný dom Borský Mikuláš, r. 1983

Cena: 124 900 €

Lokalita:Borský MikulášOkres SenicaReality Borský Mikuláš

Typ:Predaj

Druh:Rodinný dom

Stav:Čiastočná rekonštrukcia

Dátum aktualizácie:09.04.2017

Zdieľať 0

Popis:

PEGASreal ponúka na predaj zariadený rodinný dom postavený z tvárnic, vnútorné priečky z pálenej tehly, skolaudovaný v roku 1983, prízemie domu komplet rekonštruované priebežne od roku 2010. V dome je zavedený verejný vodovod (aj vlastná studňa), zemný plyn, obecná kanalizácia, ústredné kúrenie na zemný plyn, krbové kúrenie napojené do radiátorov,

Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami, každá so samostatným vstupom a je postavený na pozemku s výmerou 800m2.

Prízemie domu pozostáva z kuchyne spojenej s obývacou izbou, spálňa, 2x chodba, komora, kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC, garáž s automatickou bránou, práčovňa.

Poschodie pozostáva zo 4 izieb, veľkorozmerná hala, kuchyňa, komora, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, samostatné WC, balkón s výhľadom do ulice a pozdĺž dvoch izieb. V obývacej izbe je zabudovaný krb s prieduchmi a rozvodom do radiátorov do všetkých miestností v dome.

V dome sú plastové okná (r. 2010), nová fasáda (r. 2015), rekonštrukcia strechy - krytina zn. Bramac, prístrešok so šindelom (r. 2002). K domu je vybudovaná priestorná zastrešená terasa s dreveným motívom a drevenou žalúziou, čo novému majiteľovi ponúka sezónny oddych v súkromí a pohodlí.

Pozemok tvorí krásna komfortná zatrávnená plocha s ozdobnými ihličnatými stromami, vjazd na pozemok je krásne vydláždený, vstupná brána je na ďiaľkové ovládanie, parkovanie aj v garáži s vjazdom z ulice.

Dom je slnečný, ihneď k nasťahovaniu, k dispozícii podľa dohody.

Kontakt: Radka Hanzalíková 0948 750 099

Kontakt na predajcu
Pegas real, s.r.o.  Bratislava

Pegas real, s.r.o. Bratislava (104 inzerátov)

Čiližská 5

821 07 Bratislava II - Vrakuňa

Radka Hanzalíková pob. Skalica

REKLAMA
PODOBNÉ INZERÁTY