Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 105 264 inzerátov

Farby a laky (844)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

alfa natur, s.r.o.

Dovoz, predaj a príprava prírodných náterov ako sú prírodné oleje a farby, hlinené omietky, TADELAKT, STUCCOLUSTRO, konopné izolácie a realizácie na stavbách. Realizujeme ošetrovanie a náter dreva, aplikácia hlinených omietok, izolácia stavieb, renovácia historických objektov a poradenstvo. Dovoz: KREIDEZEIT, PROTERRA, NAPORO. Všetky produkty si môžete kúpiť v našom E- SHOPE

Kamenná 11 , Žilina

MICOLOR, s r.o.

Veľkoobchod a maloobchod farby - laky. V našej ponuke nájdete interiérové a exteriérové farby, omietky, riedidlá, maliarske potreby, laky, lazúry značiek CHEMOLAK, HET, DULUX, SPOKAR, RIGIPS, JUB. Samozrejmosťou je tónovanie farieb i omietok a odborné poradenstvo. Ďalej ponúkame kompletný zatepľovací systém. Novinkou sú dekoračné omietky MAGNAT Style, ako benátska štuka, klasický mramor, travertín.

Priemyselná 4 , Trnava

Marcel Griflík - VERTICAL

Farby, laky, stavebná chémia, maliarske potreb. Miešanie interiérových, fasádnych, syntetických, akrylátových farieb, lakov, lazúr a omietok pre interiér a exteriér v tisícke farebných odtieňov od renomovaných našich aj zahraničných výrobcov. Široký sortiment stavebnej chémie, maliarskych potrieb a množstvo drobností pre profesionálnych remeselníkov a domácich majstrov.

Okružná 24 , Trnava

EPOXY s.r.o.

Potrebujete materiál pre epoxidovú alebo PU podlahu? ....zbezprašniť betón alebo liatu podlahu?...hygienický potravinársky náter s atestom?... natrieť Zn, Al, Cu, Sn, PVC..? Potrebujete zrenovovať terasu, bazén či balkón epoxy tekutou dlažbou? POZOR v ponuke novinka: Štrkový koberec-nevyžaduje odizolovanie podkladových betónov proti spodnej a bočnej vlhkosti. Má vzhľad prírodného mokrého kameňa...

Hlavná ul. 1 , Vysoká pri Morave

Ing. Ján Belianský

Predaj striekacích pištolí a lakov - autolaky pre osobné, nákladné automobily, motocykle i lode, priemyslové farby, striekacie pištole, príslušenstvo pre lakovne.

Nitrianska 503/60 , Partizánske

Mayster Centrum SK, s. r. o.

Maloobchodný a veľkoobchodný predaj ručného náradia, elektrického náradia, kompresorov a zdvíhacích zariadení, hospodárskych potrieb, farby - laky, miešanie farieb.

Staničná 4 , Humenné

FERMAK s.r.o.

Maľby a nátery, dekoratívne omietky, stierky, obklady a dlažby, laminátové, drevené podlahy, sadrokartónové konštrukcie, okrasné polystyrénové lišty, tapety, rekonštrukcie stavieb. Predaj farby, laky.

Ťačevská 1660 , Bardejov

ENTE spol. s r.o.

Predaj a montáž stavebného materiálu - strešné a odkvapové systémy, strešné fólie, strešné okná, dvere, zatepľovacie systémy, sadrokartón, dlažby, farby. Stavebná firma.

Popradská 56 , Košice

CLIPPER STUDIO spol. s r.o.

Predaj a pokladanie podláh a parkiet, plávajúcich a korkových podláh. Renovácia parkiet, požičiavanie strojov na brúsenie. Predaj záhadného nábytku, tmelov a lepidiel, čističov na podlahy.

Štúrova 33 , Košice

Ing. Marián Polášek - EMIPOL

Prípravné práce na stavbu, maliarske, natieračské a sklenárske práce.

Čingovská 4 , Košice-Nad jazerom

Centroglob - Kežmarok, s.r.o.

Stolárstvo, predaj strojov, nástrojov, farieb, lakov, moridiel, elektro náradia a veľkoplošného materiálu, výroba vstavaných skríň.

Slavkovská 65/1786 , Kežmarok

Marian Petrík PFS

Predaj, oprava, poradenstvo parkiet, lakov a príslušenstva. Podlahárske práce - pokladanie, brúsenie, pretmelovanie, úpravy podkladov, meranie zbytkovej vlhkosti podláh.

Svätoplukova 998/24 , Zlaté Moravce

AVIS COLOR s.r.o. - organizačná zložka

Dovozca interiérových dekoračných materiálov a fasádnych farieb OIKOS, odborné poradenstvo.

Rožňavská 1 , Bratislava

LAKOVŇA MINÁRECH, s.r.o.

Lakovanie a prelakovanie veteránov a starších typov vozidiel, osobných automobilov, úžitkových automobilov. Lakovanie priemyselných produktov, dreva a nábytku.

Prejtská 82/87 , Dubnica nad Váhom

David Karnoš - stolárske potreby

Predaj drevených obkladových materiálov, stavebného a nábytkového kovania, podlahových materiálov, zárubní, dverí, tesnení, plotových dosiek, moridiel, vstavaných skríň a nábytku vyrobeného na mieru.

Bernolákova 386 , Holíč

COLORTOP, s.r.o.

Predaj farieb na steny, strechy, betónu a omietky, lakov, omietok, lazúry. Predaj valcov, štetcov a doplnkov na maľovanie.

Štefániková 1090/82, , Námestovo

Murexin - stavebná chémia, podlahárstvo

Zatepľovací systém, podlahárska technika, obkladačská technika, stavebná chémia, farby a laky.

Magnetová ulica 11 , Bratislava

Zoltán Csiffáry PROFIMAT

Predaj a distribúcia stavebného náradia a chémie - peny, silikóny, lepidlá, farby, spreje, vrtáky, náradie a kotviaci materiál.

Vlčany 814 , Vlčany

Dejmark.sk

Internetový predaj - farby na vnútorné steny a fasády, farby na kovové povrchy a podlahy, moridlá, laky na drevo, spreje, maliarske náradie a nástroje.

Priekopská 3706/104 , Martin

Dejmark spol. s r.o.

Dekoratívne a priemyselné farby. Farby na vnútorné steny a fasády, farby na kovové povrchy a podlahy, moridlá, laky na drevo, maliarske náradie a nástroje.

Priekopská 3706/104 , Martin

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Farby a laky v Katalógu Azet.sk