Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 101 370 inzerátov

Murári (1243)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

BAN KOD-MAL - Pavol Kardoš

Vykonávame rekonštrukcie bytov, jadier, kúpelní, domov, predajní, práce maliarske, natieračské, stierkovanie, murárske, obkladacie, potery, rezanie panelov, parketárske, elektrikárske, vodoinštalatérske, kúrenárske, sadrokartonárske, statické posudky a revízne správy.

Búlikova 11 , Bratislava

Strech s.r.o.

Realizujeme: krovy - výroba a oprava, tesárske práce, klampiarske a pokrývačské práce, murárske práce, stavebné stolárstvo, výroba schodísk.

Slivník – Vyšná úvrať , Košice

Vladimír Hollan

Murárske práce, obklady, dlažby, bytové jadrá, maľby, stierky, elektroinštalácie, vodoinštalácie, sanačné a tepelnoizolačné omietky a betón, hydroizolácie, zatepľovanie fasád.

Pri štadióne 16 , Svätý Jur

Stavebné práce - Juraj Bugáň

Rekonštrukcie domov a bytov, kompletné prerábky bytového jadra, obklady, dlažby, stierky, sadrové a jemné omietky, sadrokartón, plávajúce podlahy, maľovanie, výmena okien a dverí, zatepľovanie fasád, obklad umelým kameňom, marmolit, zámkové dlažby. V prípade chorých a dôchodcov pomôžeme aj s dovozom materiálu vlastným autom.

Jura Hronca 3407/3 , Žilina

GOLDENSTAV, s.r.o.

Predaj plastových okien a dverí. Demontáž starých okien a dverí, odvoz a likvidácia starých okien a dverí, odborná montáž, murárske práce, poradenská činnosť, záručný a pozáručný servis.

Beskydská 17 , Bratislava

EUROMAL, s.r.o. - Maliarske práce

Maliarske a natieračské práce, zatepľovanie budov, stierkovanie, sádrokartónové práce, benátsky štuck, nanášanie vonkajších a vnútorných omietok.

ulica Mihálya Marczella 6201 , Dunajská Streda

Rekonštrukcie SOKI

Komletné rekonštrukcie domov, bytov a komerčných priestorov v regióne Banská Bystrica a Brezno, predaj a montáž plastových okien a dverí, sadrokartónové práce, murárske práce, zatepľovanie budov.

9.mája 25 , Brezno

ALBERT - IN, s. r. o., stavebná činnosť

Dodávka a montáž sadrových omietok. Predaj a prenájom omietacieho stroja a príslušenstva. Zabezpečenie maliarskych prác. Dodávka a realizácia anhydridových - sádrovych liatych podláh.

Ľutinská 140/2 , Pečovská Nová Ves

STAVEX Košice s.r.o.

Čistiace a umývacie práce, obnova fasád, rekonštrukcie interiérov, nátery striech a konštrukcií, protiplesňové nátery, tmelenie panelových špár, výškové práce.

Americká trieda 2430/3 , Košice

JUREK real s. r. o. - obchod, stavby, interiéry, dizajn

Navrhovanie a komplexné riešenia bytových a komerčných interiérov vrátane zariaďovania interiérov na kľúč - novostavby, rekonštrukcie a prerábky, modernizácie starších priestorov.

Korytnická 5162/1 , Bratislava

Igor Minarovič - stavebné práce

Rekonštrukcie bytových jadier, bytov, montáž sadrokartónu, plynu, vody, zatepľovanie, zámočníctvo, klampiarstvo, brúsenie nástrojov.

Zelenečská 87 , Trnava

Urbaník - stavebná firma, s.r.o.

Výstavba a rekonštrukcia bytových domov, škôl, obchodných centier, administratívnych budov, športových centier, parkovacích domov.

Kopčianska 82 , Bratislava

STAVIN-VALKO s.r.o.

Rekonštrukcie bytov i nebytových priestorov, bytových jadier, murárske a maliarske práce, obkladanie, zatepľovanie, sadrové omietky a anhydritové potery.

Kollárova 4290/55 , Martin

Karol Drdul - stavebná činnosť

Maliarske práce, natieranie interiérov, fasád a obrazov podľa priania zákazníka, pokladanie fasádnych a škrabaných omietok, obkladov a ozdobných stropov.

Budovateľska 448/27 , Bystričany

Viliam Janča - Stavebné práce

Kompletná rekonštrukcia bytov, rodinných domov, interiérových aj exteriérových priestorov. Murárske, maliarske a rekonštrukčné práce, výmeny okien, dverí a podláh, elektroinštalácie, vodoinštalácie.

Studienka 534 , Studienka

Stavebné práce - Juraj Gajdošík

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, rodinných domov, obnovy bytových vchodov, nebytových priestorov, všetky práce na kľúč.

Bottova1149/6 , Bytča

WODEN s.r.o. - stavebná činnosť

Stavebná činnosť - zatepľovanie, omietky, montáž sadrokartónu, murárske práce, rekonštrukcie a montáž plastových okien.

Dilonky 1338/13 , Detva

Pavol Kmeť - FAPOS

Montáž sadrokartónových systémov, fasádne a zatepľovacie práce, tenkovrstvové omietky, maľovanie, pokladanie laminátových podláh.

Ješkova Ves 73 , Ješkova Ves

Jozef Kudlej - JOKU

Komplexná výstavba rodinných domov a rekonštrukcie starších domov a bytov.

Hurbanova 138/26 , Stará Turá

František Albert - sadrokartón

Stavebné murárske práce - montáž sadrokartónu.

Ďurčiná 23 , Ďurčiná

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 10 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Murárske práce v Katalógu Azet.sk