Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 105 259 inzerátov

Záhradkárske potreby (498)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Hadzima Plant, záhradné centrum

Produkcia a predaj okrasných rastlín (letničky, trvalky, trávy), predaj okrasných a ovocných drevín, substráty a záhradnícke potreby, okrasný kameň a uznávané štýlové kvetinárstvo.

Hlavná 1A/1011 , Špačince

Floravil, s.r.o.

Dodávka mobiliára Green City na kvetinovú výzdobu verejných plôch miest a obcí: zostavy na stĺpy, zábradlia. Predaj samozavlažovacích závesných kvetinových nádob: truhlíky, misy, polmisy, pozemné žardiniéry pre stromčeky, 3D konštrukcie pyramíd.V ponuke nájdete i designové kvetináče pre veľké rastliny a stromy do interiéru i exteriéru, ktoré je možné nasvietiť dvomi spôsobmi - svietiaci kvetináč alebo nasvietenie rastliny.

Moskevská 1523/63 , Praha

STACHO, s.r.o.

Predaj záhradkárskych potrieb, hnojív, osív, kvetináčov, postrekov, kosačiek a zavlažovacej techniky.

Beckovská Vieska 593 , Kočovce

Arbor Vitae - Arboristika, s.r.o.

Arboristika. Prírode blízke ošetrovanie stromov lezeckou technikou. Výsadba a presádzanie veľkých stromov. Sadové úpravy pre náročných. Starostlivosť o historickú zeleň. Výruby v extrémnych podmienkach. Školenia, workshopy, kurzy, poradenstvo. Predaj profesionálneho arboristického náradia a vybavenia. Strom od A po Z.

Royova 2 , Bratislava

AGROKOMP spol. s r. o.

Predaj vinohradníckych a vinárskych potrieb, náradie pre záhradkárov, prípravky na ochranu rastlín, osív, bazénovú a jazierkovú chémiu, biologické čistiarne odpadových vôd, plastových nádrží do zeme.

Štefánikova 14 , Modra

PLASTIA s.r.o.

Vyrábame samozavlažovacie hrantíky, kvetináče a plastové nádoby SIESTA, kvetináče pre pestovanie orchideí, interiérové samozavlažovacie kvetináče MIMOSA, misky pod kvetináče, krhličky, rozprašovače, lopaty na sneh a celú škálu záhradných potrieb.

Žďárska 313 , Nové Veselí

Jozef Borovjak - Záhradníctvo Wistéria

Predaj záhradkárskych potrieb - dreviny, ovocné stromy, kvetináče, substráty, prípravky na chemickú ochranu rastlín a hnojivá, exteriérové a interiérové doplnky, sezónne dekorácie.

Štefánikova 226 , Námestovo

Slnečnica garden

Ponuka záhradnej techniky, zavlažovacích systémov, drevín a kvetín, substrátov, mulčovacej kôry, črepníkov, dekoračných prvkov, sudového vína, požičovňa pracovného náradia do záhrady.

Bratislavská 25/38 , Veľký Biel

Andromeda

Predaj záhradnej dekorácie - anjeli, fontány, kvetináče, krby, studničky, sochy, reliéfy, Betlehem, stĺpy, zvieratá, sochy svätých.

Hlavná 464 , Malženice

SilViRo s.r.o.

Predaj domácich potrieb, kuchynského nábytku, kúpeľňového nábytku, kurenárskeho zariadenia, obkladov a dlažieb, zdravotnej keramiky, športových potrieb, záhradných potrieb.

Komenského č.13 , Štúrovo

Chládek Zahradnické centrum

Záhradné centrum- predaj živých kvetov, črepníkov kvetín, stromov, sadeníc, semien, záhradkárskych potrieb.

Střešovická 458/47 , Praha

Dom a záhrada

Predaj záhradného sortimentu a techniky, klampiarskych a dymových výrobkov, bazénovej chémie, chovateľských potrieb, ochranných pracovných pomôcok.

Trenčianska cesta 24 , Nové Mesto nad Váhom

DHAP, s.r.o.

Výstavba rodinných domov na kľúč. Zabezpečenie stavebného dozoru a stavebného povolenia. Prenájom lešenia, preprava stavebného materiálu. Predaj stavebného materiálu, náradia, domácich potrieb.

Golianovo 461 , Golianovo

Ladislav Farmadin - TOPGARDEN

Predaj záhradných krbov, záhradného nábytku, drevených výrobkov, betónových a kamenných záhradných doplnkov, šmýkačiek, hojdačiek, chatiek, dlažieb, kvetináčov, vinárskych potrieb.

Zlatomoravecká cesta , Nitra

Záhradníctvo Sadex, s.r.o.

Predaj rastlín, okrasných drevín, skalničiek, trvaliek, návrh a realizácia záhrad, starostlivosť o mestskú a obecnú zeleň. Predaj obkladového kameňa, okrasných štrkov a kameninových výrobkov.

Duklianska 19/B , Prešov

ZÁHRADNÉ CENTRUM

Predaj záhradných dekorácií - keramika, doplnky, kvetináče, rastliny, izbové kvety, štrk, kamene, keramzit, umelé kvety a pohrebné vence.

103 , Rišňovce

Kochlik

Predaj talianskych mrazuvzdorných, ľahkých a nerozbitných kvetináčov zo živice, rôznych farieb, veľkostí a dizajnu. Mestský mobiliár, predaj psích búd, outdoorový nábytok. Veľkoobchod, maloobchod.

ul. 29. augusta 28 , Bratislava

Jozef Mácsadi FLORIMPORT

Kvetinárstvo - predaj črepníkových a okrasných rastlín, služby viazania kytíc, predaj záhradníckych potrieb a doplnkového sortimentu.

Hlboká 14 , Levice

EVER - GREEN SK, s.r.o.

Predaj aj pokládka hotových trávnikových kotúčov EVER-GREEN SPORT.

Areál bývalého JRD , Radvaň nad Dunajom

Jozef Marušák - Záhradné obrubníky na mieru

Záhradné betónové obrubníky na mieru v akomkoľvek tvare, farbe a vzore. Využitie v záhrade, v parkoch, ihriskách, na chodníkoch, pri cestách, a pod.

Opatová, 169 , Nová Dedina

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Záhradkárske potreby v Katalógu Azet.sk