Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Reality celkom: 105 259 inzerátov

Záhradná technika (643)

Lokalita»Všetko

Zoradiť podľa: relevancieabecedy

Rucne-Naradie.cz

Autorizovaný e-shop s náradím profi i hobby vybavením pre kutilov a remeselníkov či záhradnou technikou. Nakúpiť môžte vŕtačky, aku-skrutkovače, píly, brúsky, frézky, sekačky a ďalší tovar značiek Bosch, Narex, DeWalt, Husqvarna, Protool.

Miletičova 1 , Bratislava

DAES, s.r.o.

Zaoberáme sa predajom čerpadiel WILO, Grundfos, Ebara a Pedrollo, závlah Gardena a Hunter, záhradných jazierok a záhradnej techniky Husqvarna , Gardena a čistiaca technika Kärcher. V ponuke nájdete kvalitné a spoľahlivé domáce vodárne, čerpadlá, filtre, zavlažovacie systémy, kosačky, traktory a sortiment pre jazierka , ako i pre teraristiku a akvaristiku.

Košická 4 , Žilina

fidrgon.sk

Lesná technika - reťazove píly, lesné krovinorezy, príslušenstvo k výrobkom. Záhradná technika - kosačky, záhradné traktory, záhradné ridery, vyzínače a krovinorezy, postrekovače a rosiče, plotostrihy, vysávače lístia, fúkače, snehové frézy, rotovátory, mulčovače, pňove frézy, záhradne náradie. Záhradný nábytok. Vodná technika. Stavebná technika - píly. Fiskars domácnosť - nože, nožnice, kuchynské náradie.

Štefánikova 51 , Palárikovo

Marián Šupa

Zaoberáme sa výrobou malotraktorov, predajom a servisom záhradnej, lesnej a komunálnej techniky od renomovaných firiem svetových značiek.

Hollého 164 , Veľké Kostoľany

ELEKTROPRODUKT, spol. s r.o.

Predaj: elektrické a pneumatické ručné náradie a príslušenstvo, lesná a záhradná technika, čerpadlá, elektrocentrály, ručné komunálne náradie, vŕtacie, sekacie, brúsne a rezné nástroje, zváracia technika, zavalcovacia technika - profesionálne obchodné značky.

Kazanská ul . – Prípojná 1 , Bratislava

Slnečnica garden

Ponuka záhradnej techniky, zavlažovacích systémov, drevín a kvetín, substrátov, mulčovacej kôry, črepníkov, dekoračných prvkov, sudového vína, požičovňa pracovného náradia do záhrady.

Bratislavská 25/38 , Veľký Biel

SIP SK s. r. o. - technika a stroje

Predaj poľnohospodárskej, komunálnej, lesníckej techniky, náhradných dielov, malotraktory, vlečky a návesy, zhrabovače, kombajny, mulčovače. Záručný a pozáručný servis.

Červenej armády 75/532 , Turčianske Teplice

HSQ Partner s. r. o.

Predaj, servis, požičovňa záhradnej techniky a elektrického náradia. Traktory, krovinorezy, štiepačky, cirkulárky, kosačky, čerpadlá, sekery, skrutkovače, vŕtačky, lampy.

Ružová dolina 21 , Bratislava

Grow mladých s.r.o.

Predaj pestovateľských potrieb - ventilácia, osvetlenie, zavlažovanie, hydrosystémy, meracie prístroje, hnojivá substráty, skleníky.

Volgogradská 237/59A , LIBEREC

CISÍK, s.r.o.

Autorizovaný predaj, servis a požičovňa lesnej, záhradnej a komunálnej techniky.

Sládkovičova 636/4 , Považská Bystrica

ATRIA SK s.r.o. - vybavenie pre byt, dom a záhradu

Predaj produktov pre dom, byt, záhradu. Domáce spotrebiče, elektronika, záhradná, čistiaca a vykurovacia technika, zariadenie pre kúpeľne a kuchyne, hodinky, športového vybavenia, domáce náradie.

P. Mudroňa 5 , Žilina

Od@r Elektro

Predaj - PC zostavy, notebooky, tlačiarne, konzoly, satelity, fotoaparáty, kamery, navigácie, autorádia, domáce spotrebiče, záhradkárska technika, tonery, batérie, žiarovky, DVD filmov a hier. Servis.

Hurbanova 491 , Gbely

Koifarm

Chov a predaj rýb - koi kapre, jesetery, veslonosy, sumce, ryby na riasy. Predaj vodných rastlín, krmív, UV lámp, čerpadiel a fontán, jazierkovej techniky, fólií na jazierka. Výroba a predaj filtrov.

Vlčany 695 , Vlčany

LUMOLA s.r.o.

Kamenná predajňa záhradnej a lesnej techniky. Servis a prevádzkovanie požičovne záhradného a lesného náradia, kosačiek, krovinorezov, motorových píl. Predaj prívesných vozíkov a ich príslušenstva.

Hviezdoslavova 26/17 , Stropkov

Fastest Solution s.r.o. - Torfa.cz

Predaj ručného náradia, osvetľovacej, zváracej a záhradnej techniky značiek Varo, Powerplus, Stayer, pracovné odevy.

Pelclova 2500/5 , Ostrava

BP-COMFORT s. r. o.

Predaj profesionálneho elektrického a ručného náradia, záhradnej techniky, vŕtacej a diamantovej techniky, ochranných pracovných pomôcok,priemyselnej chémie,led diodové batérky, outdoor

Mariánska 545/76 , Stupava

CM-ZÁVLAHY s.r.o.

Predaj, inštalácia, projektovanie a údržba závlahových systémov. Hĺbenie rýh pri inštalácii závlahových systémov.

Osloboditeľov 37 , Košice

Živa SK s.r.o.

Výroba a predaj kosačiek, prídavných zariadení, jednonápravových a dvojnápravových nosičov náradia, horských nosičov.

Kolárovská cesta 786 , Zemianska Olča

LuJa TEL s.r.o.

Predaj tlakovej, čistiacej a záhradnej techniky, kosačiek, elektrického a ručného náradia. Servis a požičovňa náradia.

Moravská ulica 1880 , Púchov

Agromajer s.r.o.

Predaj poľnohospodárskej techniky - kosačky, obracače, zhrňovače, pluhy, brány, disky, kultivátory, lisy, rozmetadlá, obilné a zemiakové kombajny.

Malachovská cesta 136 , Banská Bystrica

ZĽAVY S AZET KARTOU

Po predložení Azet karty získate tieto zľavy:

Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami.

Získaj Azet kartu

  • 20 inzerátov
    • 20 inzerátov
    • 40 inzerátov
    • 60 inzerátov
Firmy z kategórie
Záhradná technika v Katalógu Azet.sk