Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 11. 2019
Banská Štiavnica
Rodinný dom s poľnohosp.usadlosťou
95 000 €

Rodinný dom s poľnohosp.usadlosťou

95 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
  • Zast. plocha: 130 m2
    Plocha pozemku: 14165 m2
  • Cena za m2: 730,77 €/m²
    ID inzerátu: 1260595
VAŠA REALITNÁ s.r.o. Prievidza ponúka na predaj nehnuteľnosti všetkým tým, ktorý majú záujem výhodne investovať do cestovného ruchu s možnosťou realizovať výstavbu rekreačného resp. hotelového zariadenia, alebo inak výhodne využiť pozemky a jestvujúci objekt rodinného domu s poľnohospodárskou usadlosťou.
Ponúkané nehnuteľnosti sa nachádzajú v prekrásnej prírode okrajovej časti mesta Nová Baňa, v tesnej blízkosti vodnej nádrže a rekreačnej oblasti TAJCH. Rekreačná oblasť má vybudovanú technickú infraštruktúru, nachádzajú sa v nej reštauračné a ubytovacie zariadenia, individuálne chaty, tenisové kurty, amfiteáter, ……. vodná nádrž je využívaná na športový rybolov ale i na kúpanie s vybudovaným prístupom do vody.

Vlastný rodinný dom sa nachádza cca 250 m nižšie od vodnej nádrže, s výborným prístupom po živičnej komunikácii, ktorá slúži len pre prístup tam bývajúcich obyvateľov. Dom pozostáva s 2 bytových jednotiek / jednoizbový a dvojizbový byt/, ktoré sú vzájomne prepojené, ale majú svoje samostatné vstupy.Majú základné sociálne vybavenie, kuchyne sú vybavené keramickými sporákmi, vykurovanie je lokálne na tuhé palivá /kachlové pece v každej izbe/, teplá voda cez elektrický bojler. K domu patria aj vedľajšie stavby ako je garáž so skladom, maštaľ, senník, sklad poľnohosp. náradia a komora, ktoré tvoria jeden súvislý stavebný celok. Výhodou je pôvodný stav, čo dáva nastávajúcemu vlastníkovi neobmedzené možnosti na prestavbu a modernizáciu podľa vlastného vkusu a využitia ako napr.reštauračné zariadenie + ubytovanie, chov koní ……
Daná lokalita dáva neobmedzené možnosti na športové a turistické využitie /turistické trasy, zjazdové a bežecké lyžovanie, kúpanie, rybolov, výkon poľovníctva, hubárčenie …../ a samozrejme na oddych.
Pozemky patriace k rodinnému domu majú výmeru spolu 14 165 m2

Poznámka: fotodokumentácia je členená na 2 časti:
1/ rekreačná oblasť, okolie, vodná nádrž

2/ rodinný dom, pozemky, prístup

Bližšie informácie Vám radi podáme osobne v našej realitnej kancelárii v Prievidzi, Ul.Hviezdoslavova 3 /prízemie/, ako aj na tel.č. 0905 627 090, 0903 002 021.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu