Špičková predajňa kancelária v centre B. Bystrice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2021
Horná 39, Banská Bystrica
Špičková predajňa/ kancelária v centre B. Bystrice
600 €/mes.

Špičková predajňa/ kancelária v centre B. Bystrice

600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 37 m2
  Zast. plocha: 37 m2
  Plocha pozemku: 37 m2
 • Cena za m2: 16,22 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 1825104
Luxusné priestory s dvomi výkladmi do ulice, ready-to-go (zariadený) obchodný priestor alebo reprezentatívna kancelária s dvomi výkladmi 216 x 120cm a vchodom z ulice, na prízemí vpravo. Celý objekt aj ponúkané priestory sú po kompletnej rekonštrukcii v roku 2010, tento priestor má lacné kúrenie tepelným čerpadlom + klimatizáciu TOSHIBA Daisekai Inverter, plastové nerozbitné okná a dvere (lepené sklá CONEX), od chodby navyše antikorové mreže na dverách a okne kúpeľne. Úplne nová elektrina, voda, sanita, nové dlažby aj obklady, počítačová sieť a alarm v stenách. Priestor sa skladá z predajne 26 m2 (5,46 x 4,69m), chodby s veľkou skriňou ROLLDOR 7,5 m2 a kúpeľne 3,5 m2 s vlastnou teplou vodou, umývadlom a WC. Vlastný elektromer a vodomer. Kvalitné a efektné LED osvetlenie priestorov, klenbového stropu predajne, výkladov a skriniek. V cene prenájmu je aj počítačová sieť LAN + WiFi, pevná linka a kvalitný internet 80/8 MBit, alarm s napojením na políciu, vlastný kamerový systém 6 kamier a záznam / internetový dohľad, ozvučenie predajne receiver PIONEER + 4x repro AUDAC, kompletné zariadenie predajne, skrinky, pult, počítač Intel Core i7, 2 monitory, tlačiareň / kopírka / fax. Nad výkladmi vaša osvetlená LED reklama 3 x 1 m. Parkovanie na ulici priamo pred obchodom. Energie cca. 50 - 150€ mesačne podľa ročného obdobia, vybavená najlacnejšia kúrenárska tarifa + zľava za viazanosť (kúrite tepelným čerpadlom!). Veľký pohyb ľudí v okolí, priamo nad priestormi je Slovenská reštaurácia a množstvo prevádzok v okolí. Nájomné je bez DPH, majiteľ je plátca DPH. Priestor je okamžite voľný k prenájmu - nič nepotrebujete prerábať a dorábať!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty