Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 05. 2020
Slavkovská, Košice I - Sever
Samostatná budova - s projektom pre penzión
360 000 €

Samostatná budova - s projektom pre penzión

360 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Garáž
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 2432658
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu na pozemku celkovo 894 m2, obdĺžnikového pôdorysu 12mx18m o podlahovej ploche cca 432 m2 so skladovou halou a kanceláriami po kompletnej rekonštrukcii.

Budova bola postavená v 70tych rokoch, prešla čiastočnou rekonštrukciou (administratívna časť kompletne rekonštruovaná), skelet je oceľový s piliermi s rozponom 6m (steny 2x6 a 3x6 metrov), steny v skladovej časti, kt. je nezateplená, sú z panelov, steny v administratívnej časti sú murované, obložené sadrokartónom, v admin. časti sú nové podhľady s neónovým osvetlením, na podlahách je dlažba resp. celopodlažný koberec v kanceláriách, nové radiátory, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom Beretta, kúrenie je ovládateľné centrálne. Okná v kancelárskej časti sú plastové s vonkajšími elektronicky ovládateľnými roletami. Objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom s pohybovými snímačmi v každej miestnosti.

Na prízemí je vstupná hala (recepcia), WC s umývadlom a kancelária, z vstupnej haly je prístup do skladových priestorov, do ktorých je vstup z ulice cez dvojkrídlovú bránu výšky 2,75m.

Na prízemí je možnosť parkovať 2 menšie nákladné autá. Pod schodmi je umiestnená serverovňa. Na poschodí je ďalší skladový priestor, dve kancelárie a kuchynka. Strecha je škrupinová sedlová.

V skladovej časti je umiestnený dopravníkový pás, ktorý zabezpečuje posuv tovaru medzi poschodiami.

Parkovanie je možné aj na súkromnom pozemku patriacom k objektu. Energie priemerne činia cca €300.- na mesiac. Objekt je vhodný pre distribučnú firmu, zásobovanie prípadne IT firmu alebo inú tichú prevádzku, keďže objekt je umiestnený v zastavanom území susediaci s rodinnými domami.

K objektu bol vypracovaný projekt na nadstavbu a rozšírenie ako penzión. V prípade predaja by bol kupcovi odovzdaný aj vypracovaný projekt.

V prípade záujmu o obhliadku prosím volajte 0905 655 525.

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová ATOMIA, s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (120)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty