Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 05. 2019
Slavkovská, Košice I - Sever
Samostatná budova - s projektom pre penzión
360 000 €

Samostatná budova - s projektom pre penzión

360 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Garáž
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 2432658
Ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu na pozemku celkovo 894 m2, obdĺžnikového pôdorysu 12mx18m o podlahovej ploche cca 432 m2 so skladovou halou a kanceláriami po kompletnej rekonštrukcii.

Budova bola postavená v 70tych rokoch, prešla čiastočnou rekonštrukciou (administratívna časť kompletne rekonštruovaná), skelet je oceľový s piliermi s rozponom 6m (steny 2x6 a 3x6 metrov), steny v skladovej časti, kt. je nezateplená, sú z panelov, steny v administratívnej časti sú murované, obložené sadrokartónom, v admin. časti sú nové podhľady s neónovým osvetlením, na podlahách je dlažba resp. celopodlažný koberec v kanceláriách, nové radiátory, kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom Beretta, kúrenie je ovládateľné centrálne. Okná v kancelárskej časti sú plastové s vonkajšími elektronicky ovládateľnými roletami. Objekt je zabezpečený bezpečnostným systémom s pohybovými snímačmi v každej miestnosti.

Na prízemí je vstupná hala (recepcia), WC s umývadlom a kancelária, z vstupnej haly je prístup do skladových priestorov, do ktorých je vstup z ulice cez dvojkrídlovú bránu výšky 2,75m.

Na prízemí je možnosť parkovať 2 menšie nákladné autá. Pod schodmi je umiestnená serverovňa. Na poschodí je ďalší skladový priestor, dve kancelárie a kuchynka. Strecha je škrupinová sedlová.

V skladovej časti je umiestnený dopravníkový pás, ktorý zabezpečuje posuv tovaru medzi poschodiami.

Parkovanie je možné aj na súkromnom pozemku patriacom k objektu. Energie priemerne činia cca €300.- na mesiac. Objekt je vhodný pre distribučnú firmu, zásobovanie prípadne IT firmu alebo inú tichú prevádzku, keďže objekt je umiestnený v zastavanom území susediaci s rodinnými domami.

K objektu bol vypracovaný projekt na nadstavbu a rozšírenie ako penzión. V prípade predaja by bol kupcovi odovzdaný aj vypracovaný projekt.

V prípade záujmu o obhliadku prosím volajte 0905 655 525.

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Beáta Liptáková Fornadľová ATOMIA, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Južná trieda 31
040 01 Košice-Juh
Ing. Beáta Liptáková Fornadľová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo