Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2018
Lučenec
Luxusný dom k nasťahovaniu v centre Lučenca
289 000 €

Luxusný dom k nasťahovaniu v centre Lučenca

289 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 662 m2
  • Cena za m2: 436,56 €/m²
    ID inzerátu: 2649297
Ponúkam vám na predaj rodinný dom, postavený na pozemku o výmere 662 m2. Je tehlový a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má dve nadzemné podlažia a suterén. Prízemie je riešené ako denná časť domu. Zádverím sa vstupuje do priestrannej haly, ktorá je opticky prepojená s kuchyňou. Z haly je vstup do izby, ktorá sa využíva ako pracovňa, do kúpeľne a je tu umiestnené aj drevené schodište vedúce do podkrovia. V podkroví sa nachádza spálňa, šatník, detská izba a kúpeľňa. Detská izba je riešená na celú šírku domu a je možnosť predeliť ju na dve samostatné izby. Zo spálne a z kúpeľne je riešený východ na balkón s výhľadom do záhrady. Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály. Rekonštrukčné práce zahŕňali prevedenie novej elektroinštalácie, výmenu okien za plastové, nové stierky, interiérové dvere s obložkovými zárubňami, kúrenie, podlahy keramické a plávajúce. Krov je tiež nový so škridlovou krytinou. Na streche sú umiestnené kolektory, ktoré slúžia na ohrev vody. Fasáda na dome bola urobená spolu so zateplením. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete. Vstupná brána je na diaľkové ovládanie. Mesačné náklady sa pohybujú okolo 180.- €, energetický certifikát je B+.
Na pozemku sa nachádza prístrešok pre auto, záhradný domček, studňa a vonkajší bazén. Záhrada je prevažne okrasná, časť sa využíva na pestovanie zeleniny.
Tento nádherný rodinný dom, sa nachádza v lukratívnej štvrti rodinných domov v blízkosti centra mesta. V prípade záujmu je možnosť riešenia hypotekárneho úveru s ktorým vám pomôžu naši hypotekárni špecialisti.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

J. Szabóa 1292/19
984 01 Lučenec
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty