Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 05. 2020
Priemyselná zóna, Žilina-Bánová
ID 2023 Predaj: skladový / opravárenský objekt
550 000 €

ID 2023 Predaj: skladový / opravárenský objekt

550 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Výrobný objekt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1299 m2
  Zast. plocha: 1023 m2
  Plocha pozemku: 2655 m2
 • Cena za m2: 423,40 €/m²
  ID inzerátu: 2710093
ID 2023 Predaj: skladový / opravárenský objekt
EXKLUZÍVNE !!
Výrobno - skladovací areál sa nachádza v lokalite ľahkého priemyslu. Pozostáva z výrobnej haly, prístavby sociálnej časti a sociálnej budovy.
Hala: zastavaná plocha je 730/493 m2, výška 12 m, cca 36 x 14 m.
Stavba je nepodpivničená s prefabrikovaná systému ZIPP s jedným nadzemným podlažím. Založená je na betónových základových pätkách a obv. plášť na betónových pásoch, obvodový plášť je murovaný, strešné väzníky sú prefabrikované. Stropná konštrukcia nie je vyhotovená. Krytina je z bitúmenových pásov. V hale na stĺpoch je umiestnený portálový žeriav (36 m, 5 ton). Podlahy sú z betónovej mazaniny, okná oceľové jednoducho zasklené, elektroinštalácia svetelná a motorická, omietky vápenné hladké, vykurovanie je lokálne cez dva kotly na olej umiestnené v hale. Stavba je napojená na vodu, odkanalizovaná. V súčasnej dobe je využívaná na úpravu nákladných automobilov. Opravárenská hala je prístupná je po miestnej spevnenej komunikácii. Objekt je napojený na inžinierske siete. Objekt bol postavený v roku 1985.
Sociálna časť : zastavaná plocha 254 m2, 37,4 x 6,8 m, výška 5,80 m. Jedná sa o prístavbu k hale, nepodpivničený prízemný murovaný objekt prekrytý plochou strechou so živičnou krytinou. Objekt je založený na betónových základových pásoch, murivo je z plynosilikátových tvárnic, strop je žel. betónový, priečky murované z tvárnic. Pôdorysne sa objekt člení na časť so sociálnym vybavením a časť skladovú s kancelárskymi priestormi. Podlahy sú keramické a z cem. poteru, omietky sú vápenné hladké, okná zdvojené, dvere drevené obklady v soc. zariadení sú keramické, elektroinštalácia svetelná a motorická, vykurovanie je el. ventilátormi. V objekte je rozvod sanity a odkanalizovanie je do ver. kanalizácie. Ohrev teplej vody je z el. bojlera v soc. časti, kde sú umiestnené šatne, sprcha, WC.
Soc.budova: zastavaná plocha je 276 m2, úžitková 552 m2, 23x12 m.
Objekt pozostáva zo zmontovaných priestorových buniek na báze dreva a z oceľovej nosnej konštrukcie. Zmontované sú tak, že tvoria ucelený systém v dvojpodlažnej zostave. V jednom podlaží je zmontovaných dvadsať kusov. V objekte sú miestnosti, schodisko a sociálne zariadenie pre mužov a ženy. Stavba je založená na jednoduchých základoch, obvodový plášť bol v roku 2003 zateplený a upravený farebným náterom. V súčasnej dobe sa realizuje modernizácia priestorov. Strešná konštrukcia je bitúmenová. V prízemnom podlaží sa nachádzajú kancelárske priestory, chodba, schodisko a sociálne zariadenie. Podlahy sú z PVC, vykurovanie je ústredné s el. kotlom, okná sú drevené zdvojené, dvere drevené hladké, elektroinštalácia svetelná a motorická.
Pozemok o rozlohe 2 655 m2 je z časti oplotený, spevnený betónom a asfaltom.
Cena: 550.000,- Eur
Ďalší variant je predaj komplet firmy so všetkými aktívami, vozovým parkom, zabehnutými obchodnými vzťahmi . Pri tejto variante by išlo o predaj obchodného podielu vo firme na ktorej sú všetky nehnuteľné a hnuteľné veci, vozový park, vybavenie dielní a kancelárií, licencií na dopravu a všetkých povolení.
Vozový park (ťahače) : 4x IVECO STRALIS 2007 EURO 5, 2 X SCANIA 2005 EURO 3, 1x IVECO STRALIS 2002 EURO 3, 1 X IVECO EUROSTAR 2000 EURO 3
A 8 x návesy plachtové.
Vozidlá sú pravidelne servisované v našom servise.
Na vozidlá ani nehnuteľnosti nie je žiadne finančné zaťaženie, nemáme pôžičky , úvery a podobne.
Cena pri takejto variante by bola 650.000,-EUR.
K danej nehnuteľnosti nebol vypracovaný energetický certifikát.

kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty