Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2019
Pezinská, Bratislava III - Nové Mesto
Prenájom 5 izb. RD na Pezinskej ulici, Bratislava - Vinohrady.
1 750 €/mes.

Prenájom 5 izb. RD na Pezinskej ulici, Bratislava - Vinohrady.

1 750 €/mes.

+energie


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 160 m2
 • Cena za m2: 10,94 €/m²/mes.
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 2771359
Novostavba rodinného domu o výmere 160 m2 obytnej plochy + 35 m2 južnej terasy s krásnym výhľadom na les + dvor. V dome sú 3 spálne, obývačkou s kuchyňou orientovanými na východ, hobby miestnosť so zabudovanými reproduktormi v stene, 3x samostatné WC s bidetom, krásna kúpeľňa s dvoma umývadlami, vaňou aj s klasickou sprchou a s funkciou vodopádu a WC, práčovňa so zhodom prádla a so sprchovým kútom. Dom sa prenajíma kompletne zariadený, vo väčšine izieb je vstavaná skriňa a v dome sa nachádzajú 2 trezory. V suteréne domu sa nachádza priestranná miestnosť využiteľná ako herňa, alebo spoločenská miestnosť, office, kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a práčkou a kotolňa. Kúrenie plynové, solárne panely na streche (ohrev teplej vody), ovládanie elektrických vonkajších roliet na DO. Nízkoenergetická konštrukcia domu, s trojsklami, a s klimatizáciou.
K domu prislúcha záhrada s automatickým zavlažovaním. Dom je vybavený bezpečnostným zariadením, videovrátnikom, internetom cez optický kábel,10 GIGA počítačové zástrčky. Tento dom spĺňa predpoklady bývania pre veľmi náročného klienta.
Možnosť dostať sa autom za 9 minút do stredu mesta v rannej dopravnej špičke. Prístup zo súkromnej ulice s parkovaním.
Cena za prenájom: 1 750 €/mesiac + energie. Jednorázovo sa uhrádza depozit vo výške dvojmesačného nájomného, ktorý sa pri odchode z domu v prípade nepoškodenia zariadenia vracia.
K RD je vyhradené parkovanie pre dve autá priamo pred domom. Bývanie na vyššej úrovni. Bezpečie, súkromie a kultúrny nájomníci.
Dom je k dispozícii ihned.

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Judita Yaňez A - Z REAL spol. s r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Nitrianska 5
821 08 Bratislava
Ing. Judita Yaňez
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo