Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 11. 2018
Lučenec
Dom po kompletnej rekonštrukcii k nasťahovaniu v Lučenci
Cena dohodou

Dom po kompletnej rekonštrukcii k nasťahovaniu v Lučenci

Cena dohodou

dohoda možná


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 446 m2
  • ID inzerátu: 2773715
Tento rodinný dom bol daný do užívania v roku 1970. Nachádza sa na pozemku o výmere 446 m2. Má dve nadzemné podlažia bez suterénu. Prízemie pozostáva zo zádveria so schodišťom, skladu pod schodišťovým ramenom, kotolne s práčovňou, kuchyne s jedálňou prepojenej s obývacou miestnosťou, izby a kúpeľne s WC. Na poschodí je chodba, 4 x izba, kúpeľňa s WC a balkón. V roku 2005 začala postupná rekonštrukcia. Boli vykonané dispozičné zmeny na prízemí, vybúrali sa priečky pôvodnej kotolne, čím sa vytvorila jedna veľká miestnosť - obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou. Ďalej sa vybúrali priečky špajze a WC medzi pôvodnou kúpeľňou, čím sa zväčšila pôvodná kúpelňa a v nej aj v kúpeľni na poschodí bola urobená kompletná rekonštrukcia. V rámci rekonštrukcie sa čiastočne prerobila elektroinštalácia, vymenili sa vypínače a zásuvky. Na rodinnom dome sa vymenili všetky výplne otvorov za plastové, ktoré sú zasklené s tepelnoizolačným dvojsklom. Vymenené boli aj interiérové dvere za nové dyhované plné alebo čiastočne presklené. Pôvodná plochá strecha bola zateplená tepelnou izoláciou z minerálnych vlákien hr. 120 -150 mm, s krytinou z asfaltových hydroizolačných pásov.
V roku 2011 bola urobená vonkajšia fasáda. Kuchynská linka bola vymenená za novú, vrátane spotrebičov. Položili sa nové plavajúce podlahy, drevené parkety boli prebrúsené a nalakované.Na schodišti sa obložili stupne a podstupnice tvrdým drevom. Vyhotovilo sa nerezové schodišťové zábradlie. Rekonštrukciou prešlo aj ústredné kúrenie,vymenili sa radiátory za nové oceľové panelové radiátory, na ktorých sú osadené termostatické hlavice. Kotol bol vymenený za plynový kondenzačný.
Na pozemku je postavená dvojgaráž. Vstup do dvojgaráže je riešený z dvornej časti po spevnenej ploche s povrchom dláždeným z lomového kameňa.
Dom sa nachádza v tichej štvrti rodinných domov. Je bez tiarch a po zaplatení kúpnej ceny je okamžite voľný. Možnosť kúpy formou hypotekárneho úveru našimi finančnými špecialistami. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel. č. 

Nehnuteľnosť na mape

Ing. arch. Iveta Sekulová NOTRE - reality s.r.o
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

J. Szabóa 1292/19
984 01 Lučenec
Ing. arch. Iveta Sekulová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty