Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 10. 2018
Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Výrobno-skladová hala v Devínskej Novej Vsi
Cena dohodou

Výrobno-skladová hala v Devínskej Novej Vsi

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Poľnohosp. objekt
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 1300 m2
    Plocha pozemku: 3300 m2
  • ID inzerátu: 2827079
Bratislava - Devínska Nová Ves: Predaj areálu so skladovo-výrobným objektom.

Objekt výrobno-skladovej haly s pôvodným využitím na úpravu a skladovanie zeleniny bol postavený a daný do užívania v roku 2004, jeho zastavaná plocha je 1290 m2.

Konštrukčne ide o oceľový rámový skelet, obvodový plášť je zo sendvičových panelov a vnútorné časti sú postavené murovanými tvárnicami.

Samotná výrobňa pozostáva z haly so sedlovou strechou v smere severozápad - juhovýchod, s dĺžkou 25m a šírou 29m. Výška haly je 6,65 m v hrebeni a 5,80 m na jej odkvapových okrajoch.

Na juhozápadných a severovýchodných krídlach výrobnej haly sú pridružené dva klimatizované skladové prístavky s pultovou strechou o šírke 10 m po dĺžke haly 25 m. Výška prístavkov je 4,85 m. Vo vnútri výrobnej haly sú vstavané dva prevádzkové objekty a to dvojpodlažný naseverozápadnej a jednopodlažný na juhovýchodnej strane.

Dvojpodlažný prevádzkový objekt so šírkou 17,8 m, hĺbkou 5,6 m a výškou 5,5 m s vonkajším schodiskom z priestoru haly tvorí na 1. podlaží sociálne zázemie pracovnej smene, teda zvlášť pre mužov a ženy, denná prevádzková miestnosť, jedáleň, kancelárske priestory. Na 2. podlaží je administratívne zázemie s možnosťou služobného bývania. Jednopodlažný prevádzkový objekt so šírkou 15,3 m, hĺbkou 8,3 m a výškou 3,1 m slúži pre administratívne a prevádzkové potreby.

Objekt je klimatizovaný samostatnými výkonnými technologickými jednotkami, ktoré slúžia na potrebnú reguláciu vnútorných klimatických podmienok v hale, skladových boxoch a prevádzke.

Objekt je napojený na mestský vodovod, elektrickú sieť a vlastnú žumpu.

Celková rozloha oploteného pozemku je 3300 m2.

Cena dohodou.

Kontakt na predajcu: Dušan Frýbert 0903 822 653

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Sasinkova 73
901 01 Malacky
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo