Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 10. 2017
Podhájska, Podhájska
Predaj, penzión, hotel, apartmán, Podhájska
Cena dohodou

Predaj, penzión, hotel, apartmán, Podhájska

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 425 m2
  Zast. plocha: 215 m2
  Plocha pozemku: 1400 m2
 • ID inzerátu: 2903845
Ponúkame na predaj stredne veľký penzión v obci Podhájska na pozemku o rozlohe 1400 m2. Ubytovacia kapacita aj s prístelkami je 33 lôžok. Na prízemí sa nachádza recepcia, kancelária, 3 dvoj lôžkové izby hotelového typu s prístelkou a príslušenstvom /sprcha, WC, umývadlo/, spoločná kuchyňa s jedálňou, schodište do poschodia a východ do´dvora resp. relaxačno oddychovej zóny, kde sa nachádza vonkajšie posedenie, krb, drevený altánok a veľká záhrada s možnosťou rôzneho využitia. Z oddychovej zóny je vstup aj do spoločenskej miestnosti so samostatnou kuchyňou, ktorú je možné využiť aj na podávanie raňajok a pod.
Na poschodí je ďaľších 6 dvoj lôžkových izieb rovnakých ako na prízemí a jeden veľký dvoj izbový apartmán. Nábytok je vyrobený na mieru, podlahy v izbách sú plávajúce, na chodbách je keramická dlažba, osadené sú drevené eurookná a strešné okná Velux, vchodové aj interiérové dvere sú drevené.
Objekt je pripojený na obecný vodovod, elektrinu a plyn, kúrenie aj ohrev TÚV je kvalitným plynovým kotlom Weissman umiestneným v pivničných priestoroch, kde sa nachádzajú aj sklady. Signál TV a Wifi je samozrejmosť. Penzión má vlastné parkovisko s možnosťou parkovania aj vo dvore.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2008

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

F. Kapisztóryho 2
940 02 Nové Zámky
Štefan Hamran
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo