Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 12. 2019
Stará tehelňa, Senec
SLNEČNÝ 4- ÁROVÝ POZEMOK PRIAMO V SENCI - NOVÁ TEHELŇA
48 000 €

SLNEČNÝ 4- ÁROVÝ POZEMOK PRIAMO V SENCI - NOVÁ TEHELŇA

Stará tehelňa, Senec, okres Senec
48 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 400 m2
  • Cena za m2: 120 €/m²
    ID inzerátu: 2909184
Ponúkame na predaj krásny 4-árový pozemok priamo v Senci, v blízkosti novovznikajúceho projektu Nová Tehelňa. Pozemok je súčasťou záhradkárskej osady so samostatným uzamykateľným vstupom a s možnosťou parkovania priamo v areáli. Na pozemku stojí murovaná chata s jedným nadzemným a jedným podzemným podlažím, napojená na vodu zo studne a žumpu. V podzemom podlaží sa nachádza kúpeľňa a toaleta, vyžadujú však úplnú rekonštrukciu. Na nadzemnom podlaží sa nachádza obytná časť.
Inžinierske siete sú pri vstupe do záhradkárskej osady, po lete sa začnú budovať prípojky k jednotlivým pozemkom.

Cena zahŕňa kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, geodeta, právne poradenstvo,vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.
Ak by ste radi získali viac informácií, kontaktujte nás na tel.č. : 0905 573 656, prípadne e-mailom na adrese:stiasna@accentreal.sk. Nájdete nás na Drieňovej ul. 34 v Bratislave.
Tešíme sa na obhliadku s Vami !

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu