Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 09. 2019
1191, Dunajská Streda
Dražba nehnuteľnosti v centre mesta Dunajská Streda
Cena dohodou

Dražba nehnuteľnosti v centre mesta Dunajská Streda

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinná vila
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 2978206
Pripravujeme opakovanú dražbu nehnuteľnosti (bývalého kultúrneho domu) v Dunajskej Strede, Okres Dunajská Streda, K.ú. Dunajská Streda, evidovaného na par.č. 49, s.č. 1191 vo výmere 1066 m2 - zastavané plochya nádvoria.

Dom súpisné číslo 1191 na parc. KN č. 49, k.ú. Dunajská Streda je situovaný v centrálnej časti okresného mesta Dunajská Streda na ulici Korzo B. Bartóka 4065 v obchodnej lokalite v kontakte s bytovou centrálnou časťou mesta. Objekt bol pôvodne vybudovaný ako Dom kultúry.

Budova je riešená ako samostatne stojací objekt, obsahuje jedno podzemné a dve nadzemné podlažia s plochou strechou. Konštrukčne sa jedná o železobetónový skelet s výplňovým murivom.

Dispozičné riešenie:

1.PP: dispozične je delené na dva priestory a to priestory bývalej kotolne na tuhé palivo vrátane skladu tuhého paliva a podružných obslužných miestností a na priestory "klubu" resp. iných aktivít, ktoré sú primerane doplnené o sociálne zázemie pre návštevníkov v členení muži a ženy.

1. nadzemné podlažie (prízemie): hlavný vstup do objektu je situovaný z uličnej časti od Korza Bélu Bartóka. V rámci pôvodného objektu bola ústredným priestorom 1.NP veľkokapacitná sála spolu s ostatnými prevádzkovými priestormi.

2. nadzemné podlažie: je tvorené prevažne priestormi kancelárií alebo klubov vrátane sociálneho zázemia v členení muži a ženy a komunikačných priestorov. V rámci priestorov je prístupný balkón v ústrednej sále.

Dom súpisné číslo 1191 na parc. KN č. 49, k.ú. Dunajská Streda bol na základe potvrdenia mesta Dunajská Streda postavený a daný do užívania v roku 1952.

. Pozemok je výborne dostupný po verejnej komunikácii so spevneným povrchom vozovky. V bezprostrednom okolí nehnuteľnosti sa nachádza komplexná občianska vybavenosť v rámci mesta Dunajská Streda. Dostupnosť Hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislava je do 50 min pri použití osobnej dopravy.

Vzhľadom na situovanie nehnuteľnosti v rámci centra okresného mesta Dunajská Streda je objekt využiteľný do budúcna prevažne na obchodné resp. prevádzkové účely, prípadne na iné obdobné podnikateľské aktivity.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na t.č. 0948 001 763

Nehnuteľnosť na mape

Dražobná spoločnosť, a.s. Dražobná spoločnosť, a.s.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Zelinárska 6
821 08 Bratislava
Dražobná spoločnosť, a.s.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty