Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Saratovská, Bratislava IV - Dúbravka
LEXXUS-PREDAJ,3i byt príjemné bývanie v Dúbravke, Saratovská
205 000 €

LEXXUS-PREDAJ,3i byt príjemné bývanie v Dúbravke, Saratovská

205 000 €

Cena nehnuteľnosti v RK


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 98 m2
  • Cena za m2: 2 091,84 €/m²
    ID inzerátu: 3016587
Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s lódžiou, v centre bratislavskej mestskej časti Dúbravka, v blízkosti Domu kultúry, medzi ulicami Saratovská a Trhová, v modernom polyfunkčnom dome RUSTICA. Ponúkame atraktívne a pohodlné bývanie v modernom štýle za prijateľné ceny.

Dispozičné riešenie
RUSTICA má 14 nadzemných podlaží a 5 vstupov. V suteréne budovy sú umiestnené garážové státia s garážovou bránou na diaľkové ovládanie, priemyselné kamery a priamym prístupom k výťahom až pred dvere do bytu. Na prvom nadzemnom podlaží je umiestnená občianska vybavenosť a domová vybavenosť, komunikačné priestory.
V spoločných priestoroch je inštalácia pohybových senzorov, ktoré v súčinnosti s priemyselnými kamerami zabezpečujú bezpečnosť objektu. Vstup obyvateľov do bytového domu je zabezpečená vstupnou magnetickou kartou.

Rozloha: 98 m2 úžitková plocha + lodžia, 8 podlažie.

V základnom vybavení bytu sú plastové okná, plávajúce podlahy, drevené zárubne, obklady, dlažby, zdravotechnické zariadenia, pákové batérie, kuchynská linka s drezom, sporák so sklokeramickou varnou doskou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, interiérové dvere, exteriérové bezpečnostné protipožiarne dvere, videovrátnik.
Vstupná hala s úložným priestorom, moderná kuchyňa, priestranná obývačka s výstupom na zasklenú lódžiu, kúpeľňa s vaňou, 2 samostatné izby a toaleta. Lódžia s orientáciou na VZ poskytuje možnosť relaxu a krásneho výhľadu na okolie a Kamzík.

Lokalita:
Celý objekt je vsadený do príjemného prostredia zelene a oddychovej zóny. V blízkosti sa nachádzajú Dúbravské lesy, s možnosťou turistiky smerom na Devínsku kobylu.
Prístup k Rustice mestskou hromadnou dopravou je umožnený viacerými spojmi. Dopravu zabezpečujú električky 1, 5, 12, a autobusy 83, 34, 22, 35. K výhodám patrí aj dobré komunikačné napojenie na diaľnicu Bratislava - Praha alebo Bratislava – Žilina, ale aj do centra Bratislavy.
Lokalita vhodná pre tých, ktorí vyhľadávajú oddych v blízkom lese a súčasne pre tých, ktorí hľadajú rýchlu dostupnosť do centra mesta.


Cena nehnuteľnosti: 180.000,- EUR byt
Cena garážového státia: 15.000,- EURTOPPONUKA

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS, a.s
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Miletičova 5
821 08 Bratislava II - Ružinov
Mgr. Miriam Horňáková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo