Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2018
Rákoš, Zvolen
2 izbový byt v novostavbe, BYTOVÝ KOMPLEX RIVER
1 200 €/m²
map placeholder
Kliknite pre načítanie mapy

2 izbový byt v novostavbe, BYTOVÝ KOMPLEX RIVER

1 200 €/m²

Všetky ceny nájdete na www.riverzvolen.sk


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3019409
Ponúkame na predaj 1, 2, 3 a 4-izbové byty v novostavbe v časti Zvolen-Rákoš. Výstavba bytového komplexu práve prebieha. Kolaudujeme v septembri 2019.

Pre náš projekt sme vybrali výnimočné miesto, ktoré novým obyvateľom poskytne priestor pre šport a relax. Bytový dom staviame pri rodinnej cestičke. Asfaltovú cestu zo Zvolena na Sliač majú radi korčuliari, cyklisti aj ľudia, ktorí sa radi prechádzajú. Byty sú zároveň vhodné pre tých, ktorí chcú mať centrum Zvolena na dosah aj pre záujemcov, ktorí dochádzajú za prácou do Banskej Bystrice. Napojenie na tento smer je bezproblémové, obyvatelia bytového domu sa vyhnú zápcham v meste.

Všetky nehnuteľnosti v tejto novostavbe predávame ako holobyty. Elektrické rozvody sú ukončené zásuvkami a vypínačmi. V bytoch sú tiež rozvody vody, kúpeľňa a toaleta nie sú vybavené sanitou. Ponúkame vám možnosť zakúpiť byt v dokončenom stave, a to v rôznych štandardoch. Záujemcovia si môžu vybrať z viacerých alternatív, vizualizácie k nim práve pripravujeme.

Súčasťou holobytu sú vstupné dvere, okná a radiátory, steny s omietkami a náterom bielej farby. Nový majiteľ si môže navrhnúť vnútorné členenie priestoru priečkami podľa vlastných predstáv.

Na 7. a 8. nadzemnom podlaží bytového domu ponúkame byty s vyšším komfortom. Ich súčasťou je podlahové kúrenie aj hliníkové okná s prípravou na osadenie exteriérových žalúzií. Moderné a vysokokvalitné riešenie prinášame v týchto bytoch aj na balkónoch a terasách, zábradlia na nich budú z bezpečnostného skla.

Nehnuteľnosti v tejto novostavbe predávame za výhodné ceny, začínajú sa na sume 1 220 eur/m2 s DPH. Predaj sme už zahájili, ponuku a dostupnosť voľných bytov nájdete na oficiálnej internetovej stránke projektu www.riverzvolen.sk. Ak hľadáte moderné a komfortné bývanie vo Zvolene, kontaktujte nás. Aktuálne máme predaných a rezervovaných viac ako 30 percent bytov.

Rezervujte si svoj nový byt už dnes!

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Bakossova 6
974 01 Banská Bystrica
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo