Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2019
Vodárenská, Prešov
3 - izbový byt ( 81 m2 ) v novostavbe CITYPARADISE 2
97 500 €

3 - izbový byt ( 81 m2 ) v novostavbe CITYPARADISE 2

97 500 €

zvýhodnená cena do 1.10.2018


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 80 m2
 • Cena za m2: 1 218,75 €/m²
  ID inzerátu: 3048209
Developerská spoločnosť ELIT BYT Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v projekte rezidenčného bývania CITY PARADISE 2.

Tento konkrétny byt pozostáva z podlahovej plochy o výmere 80,88 m2 vrátane veľkej terasy o výmere 16,20 m2 , v prevedení holobyt.

Projekt nášho rezidenčného komplexu predstavuje miesto, kde človeku nič nechýba. Náš projekt uspokojí oveľa viac ako len potrebu bývania. Je skĺbením relaxu, bývania, bezpečia a komfortu pre všetky vekové kategórie, či typy ľudí. Niekomu život spríjemňuje šport, inému posedenie s priateľmi, či aktívny oddych s deťmi v prírode. Vytvorili sme pre Vás miesto, z ktorého nemusíte odchádzať za oddychom, ale ono samotné vám poskytuje pohodlie. Ak si však radi užívate výhody centra mesta, oceníte možnosť pešej dostupnosti za menej ako 15 minút. V blízkosti je navyše zastávka MHD. Okolie bytového domu dýchajúce prírodou, tvoria tri útulné, krbom vybavené altánky, ako stvorené na posedenie s priateľmi či rodinou. Aktívne relaxujúci sa potešia ihrisku, či možnosti cvičenia s náčiním NORWELL alebo malým záhradkám. Detské ihrisko zaiste zaujme Vaše ratolesti. Pocit bezpečia podporí oplotenie komplexu a jeho umiestnenie v pokojnej časti širšieho centra mesta. Za samozrejmosť považujte vlastné parkovanie v suteréne bytového domu, či pred bytovým domom, bezbariérový prístup pre kočíky pri jeho vstupe, pivničné kobky či kočikárne.

Projekt štvorpodlažnej rezidencie CITY PARADISE 2 pozostáva z dvojizbových bytov o výmere podlahovej plochy 41-55 m2 a trojizbových bytov o výmere podlahovej plochy 65-69 m2 , s veľkými terasami (10,4 m2 - 16 m2) . Na výber je prevedenie bytov z dvoch štandardov a to ako holobyt alebo hotový byt s kompletným vybavením, pozostávajúcim z podlahových povrchov, vnútorných dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľni. Bytový dom je nízkoenergetickou stavbou postavenou z kvalitných materiálov. Konštrukčne pôjde o železobetónový skelet s obvodovými stenami z tehlových tvárnic, z vonku zateplený 150 mm izolantom a strecha 280 mm izolantom. Stavba bude spĺňať najvyššie požiadavky na energetický certifikát v triede A, so solárnym ohrevom úžitkovej vody. O ekonomickú výhodnosť bývania sa postará aj centrálne plynové vykurovanie s vlastným meračom spotreby pre každý byt.

Využite naše kontaktné a predajné miesto pod názvom „CENTRUM NOVÉHO BÝVANIA“ na ul. Plzenská č.9 , Prešov .

Predpokladaný termín dokončenia stavby a kolaudačné konanie je naplánované na mesiac december 2018.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Terasa: 16 m²

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Floriánova 10
080 01 Prešov
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo