Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 01. 2019
Prievidza
Predaj: Zabehnutá reštaurácia vo Veľkej Lehôtke,k.ú. Prievidza
159 000 €

Predaj: Zabehnutá reštaurácia vo Veľkej Lehôtke,k.ú. Prievidza

159 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný objekt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 280 m2
  • Cena za m2: 567,86 €/m²
    ID inzerátu: 3051602
Vaša Realitná ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu vo Veľkej Lehôtke. Predmetom predaja je novostavba reštaurácie s vlastným pozemkom.

Objekt má rozlohu 180m2 + terasa o veľkosti cca 100m2.  Bol postavený resp. kolaudovany ako novostavba v auguste roku 2012. Vykurovanie v objekte je zabezpečené prostredníctvom  krbu s výduchmi  priamo do miestností.

Ide o kompletne zariadený objekt s terasou umiestnený na na zaujímavom mieste obce Veľká Lehôtka v rámci športového arreálu.

Reštaurácia je zabehnutá niekoľko rokov, s dobrou ekonomickou výkonosťou. Priestor zariadenia pozostáva z hlavnej priestrannej časti so sedením, WC, kuchyne, šatne, baru, vonkajšieho skladu a vonkajšej terasy, ktoré tvoria celok prevádzky reštaurácie. Parkovanie je zabezpečené priamo pred reštauráciou.

Súčasťou predaja je komplet zariadenie, ktoré sa v priestoroch nachádza:

bar – výčap, kávovar, umyvačka riadu, chladnička, komplet zariadenie kuchyne,  54 stoličiek, 12 stolov, komplet sedenie na terasu, dataprojektor s plátnom, ostatné zariadenie podľa fotiek. Priestory sú zabezpečené kamerovým systémom. Celková plocha priestorov predsatvuje 180 m2.

Kapacita osôb v rámci reštaurácie predstavuje 60 miest na sedenie, terasa je pre 60 osôb. Je preto možné využívať priestory na rôzne spoločenské akcie, tak ako súčasný nájomca.

Mesačné náklady náklady na energie predstavujú cca 400€/mesačne, voda cca 200€ - ročne.

Ako sme už spomínali, jedná sa o veľmi vkusne zariadený, prosperujúci objekt na atraktívnom mieste s veľkým potenciálom.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavova 3
971 01 Prievidza
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo