Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 05. 2018
Podhájska
predaj apartmánový dom, penzión Podhájska
249 000 €
map placeholder
Kliknite pre načítanie mapy

predaj apartmánový dom, penzión Podhájska

249 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 400 m2
  Plocha pozemku: 1007 m2
 • Cena za m2: 622,50 €/m²
  ID inzerátu: 3077100
Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj objekt s troma samostatne stojacimi budovami 1 km od termálneho kúpaliska Podhájska. Na pozemku o rozlohe 1007 m2 sa nachádza penzión, rodinný dom a samostatne stojaci apartmánový domček. Všetky objekty prešli rozsiahlou a náročnou rekonštrukciou, ktorá bola ukončená v roku 2015. V penzióne sú 3 dvojposteľové a 3 štvorposteľové apartmány. V každom sa nachádza samostatná kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Všetky apartmány na prízemí majú samostatnú terasu a súčasťou budovy je aj zimná záhrada s krbom. Každá z budov je napojená na obecnú vodu, plyn, elektrinu, vykurovanie zabezpečujú dva plynové kotle. V apartmánovom domčeku sú dve postele, kuchynka, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Domček je podpivničený a má samostatnú terasu. Rodinný dom má dve nepriechodné izby, kuchyňu a predpripravené schody do podkrovia, ktoré je zrekonštruované, ale nevyužíva sa. Nový majiteľ môže rodinný dom využívať ako apartmánový dom a v prípade zobytnenia podkrovia by v ňom mohli byť spolu 4 štvorposteľové apartmány. Momentálne objekt ponúka nocľah pre 24 osôb bez prísteľkov. Parkovisko pre hostí je vydláždené zámkovou dlažbou a je priamo na pozemku. Na dvore boli zachované pôvodné dreviny + vysadené okrasné dreviny a slúži ako terasa pre všetkých hostí. Objekty sú napojené na dve žumpy, z ktorých je pripravené napojenie, ak bude vybudovaná obecná kanalizácia. V obci sa nachádza všetka občianska vybavenosť.
Termálne kúpalisko Podhájska poskytuje návštevníkom možnosť oddychu a rekreácie tak v letnom ako i v zimnom období. Návštevníkov kúpaliska tvoria nielen Slováci, ale aj turisti z Čiech, Poľska, Maďarska, Rakúska a iných krajín. Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je aj novootvorené Wellness centrum Aquamarin.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.
Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“
Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Nehnuteľnosť na mape

Činčura Juraj RE/MAX Premium
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kráľovská cesta 1
949 01 Nitra
Činčura Juraj
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo