Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 12. 2019
Hrubá Borša
PREDAJ – zrekonšt. 3 - izb. RD s veľkým pozemkom 2.894 m2, ÚP 140 m2, veľká záhrada, Hrubá Borša,
182 900 €

PREDAJ – zrekonšt. 3 - izb. RD s veľkým pozemkom 2.894 m2, ÚP 140 m2, veľká záhrada, Hrubá Borša,

182 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 140 m2
  • Cena za m2: 1 306,43 €/m²
    ID inzerátu: 3111706
Viac podrobností poskytne Mgr. Eva Kelemenová, 0914201871, eva.kelemenova@realitor.sk. Ponúkame na predaj starší murovaný 3-izb. rodinný dom na oplotenom pozemku, prízemný, prešiel rekonštrukciou, OV, čiastočne podpivničený (20 m2) obytná plocha 140 m2, za domom veľká záhrada s ovocnými stromami, na predaj aj veľký pozemok 2.894 m2 (šírka pozemku je 16 m a dĺžka pozemku je 181 m), ktorý je za domom a poskytuje rôzne možnosti na vybudovanie veľkého rodinného areálu alebo viacerých rodinných domov, prípadne iných stavieb.

Rodinný dom bol čiastočne rekonštruovaný, postavený je z tehly, z časti podpivničený (20 m2), kúrenie centrálne plynovým kotlom Protherm Panther, teplá voda aj z elektrického bojlera umiestneného v kúpeľni, kúpeľňa zrekonštruovaná (vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC, bojler), na podlahách je dlažba a plávajúca podlaha, na kuchyni a jednej izbe nové eurookná, na 2 izbách pôvodné drevené okná, samostatná špajza hneď vedľa kuchyne, vchod do pivnice zo dvora, odpad riešený septikom, pitná voda z obecného vodovodu, na pozemku je tiež studňa.

Na dvore sú ďalšie 2 samostatné stavby, jedna je starší dom, ktorý by bolo potrebné rekonštruovať a druhá stavba je hospodárska budova. Za domom je pekná záhrada s ovocnými stromami a kríkmi (višňa, čerešňa, slivka, figa, marhule, maliny), pred domom je predzáhradka vysadená ihličnanmi.

Dispozícia domu:
- vstupná chodba,
- priestranná kuchyňa,
- vedľa kuchyne špajza,
- chodba, na ktorej je umiestnený kotol na vykurovanie domu Protherm Panther, z chodby vstupy do ďalších miestností domu,
- kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, WC a umývadlom, v kúpeľni tiež elektrický bojler na ohrev teplej vody,
- samostatný šatník,
- obývacia izba,
- spálňa a
- tretia izba,
- do pivnice sa vchádza zo dvora.

Veľký pozemok za domom poskytuje možnosť na vybudovanie ďalších rodinných domov, prípadne iných stavieb a pod.

Obec Hrubá Borša poskytuje svojim obyvateľom príjemné bývanie, v obci je vybudovaný krásny golfový areál s vodnými plochami. Obec má približne 450 obyvateľov, základnú občiansku vybavenosť, potravinový obchod, materskú školu, poštu, obecnú knižnicu. Všetky ostatné obchody a služby sú v neďalekom okresnom meste Senec, vzdialenom len 8 km. Od centra Bratislavy je obec vzdialená 33 km.


Cena za dom s veľkým pozemkom: 182.900,- Eur

Cena je konečná a je vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom nehnuteľnosti. Náš maklér Mgr. Eva Kelemenová vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Plocha pivnice v m²: 20.00
Poloha objektu: Samostatný
Typ domu: Prízemný
Spôsob kúrenia: ústredné - plynové
Príprava teplej vody: Súbežne s UK
Okná: Eurookná
El. napätie: 230/400V
Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 3
Počet podlaží objektu: 1
Počet kúpeľní: 1
Počet WC: 1
Šatník: Áno
Záhrada: Áno
Oplotenie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty