Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 04. 2018
Topoľčianska, Bratislava V - Petržalka
REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj 1. izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Topoľčianskej ul.,BA
89 000 €
map placeholder
Kliknite pre načítanie mapy

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE na predaj 1. izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Topoľčianskej ul.,BA

89 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 37 m2
  • Cena za m2: 2 405,41 €/m²
    ID inzerátu: 3128353
Auxerre realitná kancelária Vám ponúka exkluzívne na predaj 1. izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Topoľčianskej ul., BA v tichej časti Petržalky s orientáciou bytu na východ, cca. 250m od jazera Draždiak a napojenia na Petržalskú hrádzu / oblúbenú cyklotrasu.

Byt je v osobnom vlastníctve, výmera bytu je 37,6 m2 + pivnica 1,4 m2, je situovaný na 3/12 poschodí bytového domu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii: plastové okná, plávajúce podlahy a dlažba, vrátane výmeny rozvodov kúrenia a radiatorov / vody / odpadu / elektriky a samozrejme vymurovaného jadra. Byt sa predáva so zariadením a spotrebičmi, vstavanou skriňou a nábytkom zobrazeným na fotografiách.

Bytový dom bol v roku 2017 rekonštruovaný: výmena schodiskových okien, stúpačiek (voda+odpad), zateplenie strechy, zateplenie fasády a rekonštrukcie vchodu na prízemí (bezbariérový vstup). Aj vďaka zatepleniu domu a orientácie bytu na východ, byt má takmer nulovú spotrebu kúrenia v zime. V rokoch 2018 / 2019 je plánovaná rekonštrukcia výťahov a vchodu zo suterénu od parkoviska. Všetky opravy sú realizované z fondu opráv bytového domu.

Bytový dom má dobrú občiansku vybavenosť s komfortným napojením na mestskú dopravu MHD 83, 92, 95, 98, 99, 192, v blízkosti sa nachádzajú obchody Koop, Billa, detské ihrisko priamo pri bytovom dome, poliklinika Strečnianska ul., nemocnica Antolská ul., veterinárna klinika Topoľčianska ul., základná umelecká škola Jána Albrechta. Plánovaná vystavba električkovej trate bude vedená za domom, neovplyní teda súčasné tiché prostredie a výhľad z bytu.

Mesačné náklady pre 2 osoby v byte: nájomné 85 € + elektrická energia 15 €. Byt sa predáva bez ťarchy a predajom je k dispozícií voľný.

Cena 89.000,- EUR

Auxerre realitná kancelária

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo
telefónne číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Hviezdoslavove nám. 7
811 02 Bratislava I - Staré Mesto
Marian Boleček
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo telefónne číslo