Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 02. 2020
Moyzesova, Pezinok
Prenajom kancelárie 50 m2 v centre, Panorama centrum
545 €/mes.

Prenajom kancelárie 50 m2 v centre, Panorama centrum

545 €/mes.

bez DPH vrátane energií


  • Typ: Prenájom
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3140845
Vista real Pezinok Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor o výmere 50 m2 v cene 545,- € bez DPH. Všetky samostatné kancelárske priestory v polyfunkčnom objekte Panorama centrum Pezinok, ktorá je situovaná pozdĺž Moyzesovej ulici - hlavnej komunikácie vedúcej z Bratislavy do Modry. Spádová oblasť pre celý okres (ŽSR, Daňový úrad, Allianz a veľa obch./admin. prevádzok v okolí) Nájomca má zvýhodnený prenájom na veľkej reklamnej LED obrazovke priamo nad priestorom. V obchodných priestoroch bude realizovaná pobočka Poštovej banky s listovými zásielkami a kaviareň.

Kancelárske priestory sú situované na troch podlažiach objektu vo veľkosti od 31 m2 do 140 m2, sú vybavené modernými sociálnymi zariadeniami, klimatizovanou serverovňou, spoločnou kuchynkou. Vetranie všetkých kancelárskych priestorov je riešené vzduchotechnikou. Chladenie je zabezpečené centrálne fancoilami. Vstup do budovy je monitorovaný kamerovým systémom. Priestor je jedinečný najmä polohou. Panorama centrum Pezinok poskytuje v rámci podzemného podlažia 40 parkovacích miest z ktorých sú administratívne priestory prístupné výťahom alebo schodiskom.

Cena za prenájom kancelárskych priestorov (k ploche kancelárií sa pripočíta podiel na spoločných priestorov) je od 7,50 eur/ m2 bez DPH/mesačne.

Cena za energie (vykurovanie, chladenie, elektrická energia v kanceláriách a spoločných priestorov) sú 2,- eur/ m2 bez DPH/mesačne.

Cena za prenájom parkovacieho miesta v podzemnej garáži je 50,- eur bez DPH.

Kontakt: predaj@vistareal.sk , 0904 620 584
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu