Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 01. 2022
Nové Mesto nad Váhom
Na predaj investičný stavebný pozemok o výmere 691 m2 pre výstavbu RD - Nové Mesto n/V
29 900 €

Na predaj investičný stavebný pozemok o výmere 691 m2 pre výstavbu RD - Nové Mesto n/V

29 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Plocha pozemku: 691 m2
 • Cena za m2: 43,27 €/m²
  ID inzerátu: 3175342
Číslo ponuky : 175591 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok o celkovej výmere 691 m2 v okrajovej časti mesta Nové Mesto nad Váhom.
Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce (INTRAVILAN), je mierne svahovitý a je určený platným územným plánom mesta na výstavbu rodinného domu na bývanie.
Podmienkou k stavebnému povoleniu pre rodinný dom na bývanie je potrebné vybudovať cestnú infraštruktúru pre vjazd a výjazd motorových vozidiel pre danú lokalitu, kde sa pozemok nachádza.

Pozemok je aktuálne vhodný na rekreačné bývanie, mobilný dom alebo menšiu rekreačnú stavbu, ktorá nepodlieha stavebnému povoleniu.

Šírka pozemku - 18 m

Dĺžka pozemku - 34 m

+ ďalšia vlastná parcela pred pozemkom o výmere 86 m2, ktorá je pripravená na slúženie ako vjazd a výjazd motorových vozidiel.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia (všetky IS sa nachádzajú v blízkosti pozemku) - možnosť pripojenia na všetky IS.

Cena 43,27 eur / m2

Cena komplet - 29 900 €

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu !!!

Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s maklérom dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Šírka pozemku: 18 m
 • Dĺžka pozemku: 34 m
 • Terén pozemku: Mierne svahovitý
 • Umiestnenie: Intravilán
 • Funkčné využitie: Výstavba rodinného domu

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu