Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 05. 2022
Majerníkova, Bratislava IV - Karlova Ves
BA IV Karlova Ves Dlhé diely Majerníková predaj obchodného nebytového priestoru 115,36 m2 na prízemí
220 000 €

BA IV Karlova Ves Dlhé diely Majerníková predaj obchodného nebytového priestoru 115,36 m2 na prízemí

220 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 115,36 m2
  Zast. plocha: 115,36 m2
 • Cena za m2: 1 907,07 €/m²
  Energie: 210 €/mesiac
  ID inzerátu: 3176981
BA IV Karlova Ves Dlhé diely Majerníková predaj samostatného obchodného nebytového priestoru o výmere 115,36m2 s výkladmi a dvoma vstupmi priamo z ulice. Nebytový priestor má päť samostatných miestností a vybudované samostatné kompletné vlastné zázemie. Nebytový priestor bol vybudovaný pôvodne pre účely Lekárenskej prevádzky a z toho dôvodu spĺňa všetky potrebné hygienické normy a predpisy na prevádzku Lekárne. V prípade záujmu sú nebytové priestory v súčasnej dobe kompletne vybavené a pripravené na prevádzkovanie lekárne a v prípade záujmu sú ponúkané aj s týmto zariadením. Celková rozloha nebytového priestoru je 115,36 m², ktorá pozostáva z jednej veľkej obchodnej miestnosti o rozlohe 38 m², dennej miestnosti, kúpeľne so sprchovým kútom, šatni, skladu, prípravne, WC a kancelária. Nebytové priestory sa nachádzajú na frekventovanom mieste priamo pri hlavnej ceste, neďaleko od zastávky MHD. Priestory sú vhodné na obchodnú a kancelárske činnosť, ordináciu lekára, veterinárnu ambulanciu, služby. Nebytové priestory sú kompletne klimatizované, majú vlastné plynové etážové ústredné kúrenie s dodávkou a zásobníkom teplej vody a sú kompletne zabezpečené EZS - alarmom. Priestory sú pripravené k predaju okamžite aj s možnosťou kúpy obchodného podielu spoločnosti, ktorá ich má vo vlastníctve. Viď foto prezentáciu a pôdorys nebytových priestorov. Kúpna cena nebytového priestoru vrátane spoluvlastníckeho podielu na pozemkoch je vo výške 220 000 € . Bližšie info na +421 905 616 344 vavercak@reluxx.sk  www.reluxx.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 255
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Umiestnenie: Prízemie
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu