Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 02. 2019
Bystrická Cesta, Ružomberok
4 izbový byt v novostavbe + 2 parkovacie miesta blízko centra mesta Ružomberok
179 900 €

4 izbový byt v novostavbe + 2 parkovacie miesta blízko centra mesta Ružomberok

179 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 136 m2
 • Cena za m2: 1 322,79 €/m²
  ID inzerátu: 3181094
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi parkovacími miestami blízko centra mesta Ružomberok.
Luxusný 4 izbový byt sa nachádza v pripravovanej novostavbe bytového domu Bystrická, ktorého začiatok výstavby je naplánovaný na rok 2018. Projekt bytového domu je situovaný v blízkosti centra mesta Ružomberok s vynikajúcou dostupnosťou, nech sa už vyberiete kamkoľvek. Každý byt je vybavený balkónom, priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou a kúpeľňou. K dispozícii je dostatočná parkovacia plocha s možnosťou odkúpenia krytého parkovacieho státia priamo za bytovým domom. Celkovo bude bytový dom ponúkať až 59 nových bytov, 5 obchodných priestorov na prízemí, 10 súkromných krytých parkovacích státí a 21 parkovacích miest za bytovým domom.

Výmera 4 izbového bytu je 136,22m2 z čoho 21,3m2 tvoria prislúchajúca terasa a balkón. Z bytu bude krásny výhľad na mesto vzhľadom na fakt, že sa nachádza na samotnom vrchu bytového domu a keďže je tam jediný bude ponúkať aj dostatočné, nikým nerušené súkromie. K bytu prislúchajú 2 samostatné kryté parkovacie státia, čo je tiež nespornou výhodou dnešnej doby. Byt bude napojený na ústredné vykurovanie a bude napojený na všetky dostupné inžinierske siete vrátane internetu.
Cena 4 izbového luxusného bytu je 179 900 € s DPH.4

Byt bude možné odkúpiť do osobného vlastníctva v prevedení HOLOBYT, alebo v prevedení NA KĽÚČ k čomu stačí len 6 základných krokov:
1. Vyberiete si svoj vysnívaný byt.
2. Podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve (žiadne rezervačné a zálohové zmluvy nie sú potrebné a tak isto žiadne iné rezervačné poplatky)
3. PRVÁ ÚHRADA – platba 10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve z vlastných zdrojov, prípadne spotrebného úveru.
4. DRUHÁ ÚHRADA – 20% kúpnej ceny po zápise bytového domu do katastra nehnuteľností ako „Rozostavaná stavba.“ – možné využiť financovanie hypotekárnym úverom.
5. TRETIA ÚHRADA – po kolaudácii doplatíte 70% kúpnej ceny – financovanie možné hypotekárnym úverom.
6. Odovzdáme Vám kľúče od Vášho nového bytu.
V prípade potreby vieme ponúknuť výhodné financovanie hypotekárnym úverom cez partnerskú banku celého projektu.
Pre viac informácií ohľadom štandardu bytu v stave HOLOBYT, alebo dokončenia NA KĽÚČ, aktuálnej ponuky voľných bytov a financovania kontaktujte makléra: Boris Barborík, 0903 308 042, barborik@residence-real.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Energetický certifikát: A
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Posledné poschodie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Ulica 1. mája 98/13
031 01 Liptovský Mikuláš
Boris Barborík
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo