Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 03. 2019
Bratislava IV - Záhorská Bystrica
Na predaj - pozemok v Záhorských sadoch o výmere 1987 m2 za 220 €/m2 vrátane všetkých inžinierskych
436 040 €

Na predaj - pozemok v Záhorských sadoch o výmere 1987 m2 za 220 €/m2 vrátane všetkých inžinierskych

436 040 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1982 m2
  • Cena za m2: 220 €/m²
    ID inzerátu: 3188314
Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj pozemok s výmerou 1982 m² pre výstavbu rodinného domu v projekte Záhorské sady v Záhorskej Bystrici.

Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v Bratislavskej mestskej časti na začiatku obce Záhorská Bystrica. Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciách, vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort. Toto sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúry a poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom. Pozemky s výmerou od cca 1000 m² sú navrhnuté tak, aby každý obyvateľ projektu mal dostatočný pocit súkromia. V rámci projektu sa nachádza relaxačná zóna s upraveným vápenickým potokom a vybudovanou drobnou architektúrou.

Aj takýto krásny dom môže vyrásť na Vašom novom pozemku v Záhorských sadoch, prípadne sa môžete našimi vizualizáciami nechať inšpirovať.

V blízkosti projektu sa nachádza zastávka MHD a reštaurácia. Pre milovníkov prírody sú vyznačené turistické chodníky či cyklo trasy, ideálne na víkendové potulky po karpatských lesoch.

Viac informácií o tomto projekte nájdete tu. 

Nehnuteľnosť na mape

HERRYS s.r.o. HERRYS
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Žilinská 7-9
831 04 Bratislava - Staré Mesto
HERRYS s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo