Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Juraja Dózsu, Dvory nad Žitavou
Na predaj Rodinný dom - Dvory nad Žitavou 280 000 Eur
280 000 €

Na predaj Rodinný dom - Dvory nad Žitavou 280 000 Eur

280 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 299 m2
  Plocha pozemku: 1562 m2
 • Cena za m2: 936,45 €/m²
  ID inzerátu: 3200627
New Way Company exkluzívne ponúka na predaj krásny rodinný dom v Dvoroch nad Žitavou. Tento jedinečný dom sa nachádza na pozemku veľkost 1562 m2 a má mnoho možností využitia.

Bývanie plus podnikanie či ako dvojgeneračný rodinný dom alebo dokonca ako penzión, keďže sa v blízkej budúcnosti vybuduje Aquapark na okraji mestečka. Dom je o rozlohe 299 m2, pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom sa nachádza obývačka s elektrickým krbom, veľká kuchyňa s jedálenským stolom odkiaľ je vchod do krásnej zimnej záhrady s východom priamo do záhrady, chodba z ktorej sa dostanete do 3 nepriechodných miestností, kúpeľne a WC. Vnútornými schodmi z chodby sa dostanete do vyvýšenej pivnice, ktorá je kompletne prerobená a prispôsobená buď na podnikanie či ďalšie obytné miestnosti. Nachádza sa tu technická miestnosť s kotlom (10 rokov), kúpeľňa s práčovňou, komora pod schodmi, 4 samostatné miestnosti a zvlášť vchod so závetrím.
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, bol zateplený pred 10 rokmi a má euro okná. V dome sú plávajúce podlahy a dlažba. V dvoch izbách sú nové roll dory. Kuchyňa je robená na mieru so všetkým vybavením.
Dom má mestskú vodu, žumpu a na pozemku je funkčná studňa vhodná na polievanie záhrady či napustenie bazéna. V dome je alarm a internetová prípojka.
Pozemok je krásne veľký a rozdelený na oddychovú časť s okrasnými aj ovocnými stromami, s posedením na grilovanie, plochou na postavenie bazénu, veľkým záhradným domom či malým vinným skliepkom. Za týmto všetkým sa nachádza záhrada na pestovanie zeleniny či byliniek s novým plechovým záhradným domom priamo v záhrade. Raj pre záhradkárov.

V predajnej cene je zahrnutá aj ďalšia nehnuteľnosť (tvz.predajňa , viď. pôdorys) o výmere cca 101 m2,ktorá sa nachádza vedľa rodinného domu. Táto má dve samostatné miestnosti a jednu priechodnú do ktorej sa vchádza. Z jednej z miestnosti je vchod do klenbovej pivnice a na povalu. Táto budova prešla čiastočnou rekonštrukciou. Ja zateplená a má vymenené plastové okná. Vhodná na bývanie či podnikanie.
Nehnuteľnosti treba vidieť, keďže majú veľa možností využitia.
Pozrite si link na Aquapark : https://www.youtube.com/watch?v=40ljs05N0I8Cena 280 000 € vrátane poplatku RK – v cene je kompletný právny servis
( naša RK New Way Company, s.r.o. Vám vie poskytnúť kompletné finančné poradenstvo zastrešené spoločnosťou Swiss Life Select Slovensko, a.s.)

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1989
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2011
 • Rok kolaudácie: 1991
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty