Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2019
Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov
Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový byt Bratislava - Trnávka s bezbariérovým prístupom
162 999 €

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový byt Bratislava - Trnávka s bezbariérovým prístupom

162 999 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 78 m2
 • Cena za m2: 2 089,73 €/m²
  ID inzerátu: 3212437
Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový byt o výmere 78,88 m2. Byt sa predáva nezariadený v štandardnom vybavení. Byt pozostáva z dvoch samostatných izieb, technickej miestnosti, obývačky prepojenej s kuchynskou časťou, priechodnej chodby a kúpeľne s WC.

Štandardné vybavenie bytu pozostáva zo stierky na stenách obytného priestoru, laminátovej podlahy, dlaždíc v kuchynskej časti, vybavenie kúpeľne obkladom na stenách a zemi, vrátane všetkej sanity (umývadlo, vaňa, toaleta). Byt má vlastný elektrický kotol, ktorý zabezpečuje teplú vodu a vykurovanie, tiež podlahové kúrenie a je napojený na nočný prúd (úspora elektrickej energie). Celý byt si riadi užívateľ sám (vykurovanie a ohrev vody).

Byt sa nachádza na 1. zvýšenom NP zo siedmych. Jeho bezbariérové riešenie je veľmi vhodné pre ľudí s obmedzenými schopnosťami pre pohyb. Orientovaný je na juhozápad. K bytu je možné dokúpiť vonkajšie parkovacie státie priamo pod oknom bytu. Okolie bytového domu bude po ukončení výstavby II. a III. etapy celého developerského projektu tvoriť príjemný park plný zelene, vytvorený pre relax a pohodu svojich obyvateľov. Možnosť zavedenia internetu a káblovej televízie prostredníctvom prípojky.
Bytový dom sa nachádza v Ružinove – Trnávke v blízkosti Galvaniho ulice. V tesnej blízkosti sa nachádzajú potraviny LIDL Shopping Park Avion, Ikea, Kika a mnoho ďalších prevádzok v jednej z najväčších obchodných zón v Bratislave, ďalej množstvo gastro prevádzok, obchody so spotrebným, potravinovým, drogistickým tovarom a službami. V blízkosti bytového domu sa taktiež nachádzajú zastávky na autobusové spoje MHD do všetkých smerov Bratislavy. Napojenie na Bratislavský obchvat je veľmi dobré, na smer Viedeň, motorovým vozidlom cca 5 minút a smer Žilina, motorovým vozidlom cca 10 minút. Mestská časť Bratislavy, Trnávka, sa v posledných rokoch rozrástla a aj vďaka svojej progresívnosti v rozvoji sa z nej stáva veľmi populárna a prosperujúca štvrť Bratislavy čoraz viac vyhľadávaná pre svoje dobré referencie.

Cena bytu je 162.999,- Eur bez parkovacieho miesta. V cene je už zahrnutá provízia RK, právny a poradenský servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí, notárske poplatky za overovanie podpisov na kúpnych zmluvách a správne poplatky za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Doplnkové charakteristiky

 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Prízemie: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno
 • Orientácia: Juhozápadná
 • Kúrenie: Podlahové, Lokálne

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Dr.Vladimíra Clementisa 10
821 02 Bratislava II - Ružinov
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo