Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 07. 2019
Bellova, Bratislava III - Nové Mesto
PREDAJ EXKLUZÍVNE - STAVEBNÝ POZEMOK 2029 m2, prístupný z ul. BELLOVA aj SOVIA, NOVÉ MESTO, VINOHRAD
567 000 €

PREDAJ EXKLUZÍVNE - STAVEBNÝ POZEMOK 2029 m2, prístupný z ul. BELLOVA aj SOVIA, NOVÉ MESTO, VINOHRAD

567 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 2029 m2
  • Cena za m2: 279,45 €/m²
    ID inzerátu: 3218860
Angel Real Estate ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ stavebný pozemok o celkovej výmere 1787m2, s prístupom z ulice Bellova - spoluvlastníckym podielom na prístupovej ceste, veľkosť spoluvlastníckeho podielu: 126m2 a z ulice Sovia - spoluvlastníckym podielom na prístupovej ceste, veľkosť spoluvlastníckeho podielu: 116m2, Bratislava Nové Mesto - k. ú. Vinohrady v tichej lokalite na východnej strane Vinohradov.
Oblasť Koliba - Vinohrady, medzi ulicami Sovia - Bellova, medzi lokalitami Briežky a Stráže s pekným výhľadom na panorámu Juho-Východnej časti Bratislavy.

Rozmery pozemku sú cca 20m x 90m pre hlavnú plochu pozemku - pre výstavbu RD, pozemok je prístupný z Južnej strany, z ulice Bellova, existujúcou uzatvárateľnou prístupovou cestou šírky cca 4m, zo Severnej strany, z ulice Sovia - nespevnená cesta.

Pozemok je ideálny na umiestnenie moderného a nadštandardného rodinného domu, prípadne dvojgeneračného domu, dvojdomu... na úpätí Bratislavy. V súčasnosti je zarastený vzrastlou zeleňou (kry, náletové dreviny). Povaha pozemku je svahovitá, príjazdová cesta z ulice Bellova - mierne stúpanie, z ulice Sovia - rovinatá. Na pozemku sa nachádza staršia neobývaná stavba.

Pri pozemku sú dostupné inžinierske siete: verejný vodovod, kanalizácia, plynovod, elektrická energia.

Na predmetný pozemok je vydaná aktuálna UPI príslušným úradom s definíciou regulácie, ktorú poskytneme v našej spoločnosti.
Jedná sa o obytné územie stabilizované, malopodlažná zástavba obytného územia, povolená podlažnosť: 2 nadzemné podlažia + podkrovie.

Lokalita Koliba Vtáčnik, Nové mesto na úpätí Malých Karpát a Vinohradov nad Bratislavou so súkromím, pokojom, dostatkom zelene, lesa Malých Karpát a rýchlou dostupnosťou do centra mesta, jeho okolia..., kompletná občianska vybavenosť v blízkosti. Tiché prostredie a okolie Vinohradov a príjemný výhľad na Juho-Východnú panorámu mesta Bratislava s dohľadom na povodie Dunaja.

Cena nehnuteľnosti v celosti 567 000 €, je to konečná cena, ďalšie poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti vás už neprekvapia...
Kúpne zmluvy AUTORIZOVANÉ NOTÁROM - NAJVYŠŠIA OCHRANA pri kúpe nehnuteľností

V prípade záujmu o obhliadku a ďalšie informácie, kontakt na tel. č.: +421 915 895 591,
Ing. Ingrid Michalcová, michalcova@angelre.sk, www.angelre.sk

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kutuzovova 257/6
831 03 Bratislava III - Nové Mesto
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo