Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 01. 2019
Trenčín
Na predaj priestory vhodné na kanceláriu, prevádzku alebo bývanie, Trenčín, Štefánikova ulica
Cena dohodou

Na predaj priestory vhodné na kanceláriu, prevádzku alebo bývanie, Trenčín, Štefánikova ulica

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Iné komerčné priestory
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Plocha pozemku: 279 m2
  • Cena za m2: 0 €/m²
    ID inzerátu: 3223987
RE/MAX ponúka na predaj objekt na Štefánikovej ulici v Trenčíne, ktorý sa dá využiť ako kancelársky priestor, priestor k prevádzke, sklad alebo byt.

Kancelárske, príp. obytné priestory sa nachádzajú na prvom poschodí v podkroví polyfunkčnej budovy. Disponujú rozlohou 92 m2. Vhodné tiež na využitie obchodných priestorov.

Priestory prešli kompletnou rekonštrukciou. Nachádzajú sa tu 4 samostatné miestnosti, veľká chodba, samostatné sociálne zariadenie, kuchynská linka a kúpeľňa.

Prízemie 184 m2 slúžilo ako vzorková predajňa. Aktuálny stav umožňuje využiť priestory na predajňu resp. zmeniť interiér na celkom iné využitie. ODPORÚČAME VIDIEŤ!

Budova je postavená v roku 1956. Objekt má samostatné plynové kúrenie, pripojenie na vodu i elektrinu. Budova prešla rekonštrukciou - nová fasáda, vchod a rampa na diaľkové ovládanie.

Súčasťou objektu je 2 - 5 parkovacích miest pod prístreškom pred budovou. K objektu prináleží aj podiel na pozemku, ktorý slúži ako príjazdová cesta o rozlohe 240 m2

V cene je zahrnuté: kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad právnikom - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, vybavenie financovania hypotekárnym úverom s najlepšími finančnými podmienkami na trhu

Nehnuteľnosť na mape

Masár Lukáš RE/MAX EXTRA
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kniežaťa Pribinu 14
911 01 Trenčín
Masár Lukáš
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo