Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 01. 2019
Nitra
Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou na predaj, Nitra – Zobor
279 900 €

Priestranný rodinný dom s veľkou záhradou na predaj, Nitra – Zobor

279 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 230 m2
  Zast. plocha: 376 m2
  Plocha pozemku: 1397 m2
 • Cena za m2: 1 216,96 €/m²
  ID inzerátu: 3245006
Ponúkame na predaj zaujímavý rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestskej časti Zobor a ponúka veľa priestoru v interiéri ako aj v exteriéri. Celková plocha pozemku je 14 árov, na ktorých nájdete okrem dvoch domov krásne zákutia plné zelene.

Samotná stavba sa skladá z dvoch častí – pôvodný spodný dom z roku 1930 a novší horný dom postavený v roku 1976. Domy sú zvnútra prepojené schodiskom, ale majú samostatné vstupy a je tak možné viacgeneračné bývanie alebo vytvorenie samostatných bytových jednotiek.

Počet izieb: 7 + 2 kuchyne a 4 kúpeľne
Plocha pozemku: 1397 m²
Zastavaná plocha: 376 m² (z toho dom 250 m²)
Úžitková plocha: cca 230 m²
Dom je tehlový a so sedlovou strechou (pokrytie). Kúrenie je ústredné a je zabezpečené plynovým kotlom + v obývačke sa nachádza krb. Okná sú drevené. Dom je napojený na všetky siete (plyn, voda, elektrina, kanalizácia).

Dispozícia – domy sú samostatné s vlastnými vstupmi. Spodný dom je jednopodlažný a ponúka vstupnú chodbu, prechodnú obývaciu izbu, prechodnú spálňu, 2 kúpeľne s toaletou, špajzu a kuchyňu. Pred vstupom do domu je veľká terasa. Pod domom sa nachádza dlhá klenbová vínna pivnica (osvetlená).
Horný dom má dve podlažia – na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba spojená s halou, pracovňa, kuchyňa, a kúpeľňa s toaletou. Na poschodí sú 3 samostatné spálne – (z každej sa vychádza na priestrannú zadnú terasu) a kúpeľňa.

Dom sa nachádza približne 1 km od kruhového objazdu pod Zoborom. Zastávka MHD sa nachádza priamo pred domom. Na pozemku stojí aj samostatná garáž + 1 parkovacie miesto pred garážou. Dom je v osobnom výlučnom vlastníctve a je kúpou voľný. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte 7 dní v týždni na tel.č. 0911223143

Cena domu: 279 900 €
V uvedenej cene JE ZAPOČÍTANÁ AJ CENA PROVÍZIE realitnej kancelárie, ktorá Vám zabezpečí kompletný právny servis potrebný pri prevode nehnuteľnosti: vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad a katastrálne a notárske poplatky.

Kontakt: La Maison Reality s.r.o.
Ing. Dana Spišáková
0911 223 143
spisakova@lmr.sk

Nehnuteľnosť na mape

Ing.Dana Spišáková La Maison Reality
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Sládkovičova 1
949 01 Nitra
Ing.Dana Spišáková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo