Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 08. 2019
Bojnice
Exkluzívna Veľká Rekreačná Chata/Penzión/Bývanie/Reštauračné služby/ Bojnice
259 000 €

Exkluzívna Veľká Rekreačná Chata/Penzión/Bývanie/Reštauračné služby/ Bojnice

259 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 230 m2
  Zast. plocha: 290 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 1 126,09 €/m²
  ID inzerátu: 3257032
Rodinná rekreácia - Firemná chata – Penzión – Relaxácia – Oddych – Detské tábory – Prenájom. Ponúkame na predaj túto exkluzívnu ponuku – Peknú veľkú rekreačnú chatu v Bojniciach, samostatnú, obklopenú lesom a čarokrásnym prostredím. Chata je z väčšej miery zrekonštruovaná, priestorovo veľkorysá, podlahová plocha obytnej časti je 230 m2 + 60 m2 vonkajšia zastrešená terasa. Zastavaná plocha na pozemku 290 m2.
Chata je celá podpivničená a nachádzajú sa tu dvojgaráž + technická miestnosť, úložný priestor a odkladacie priestory na drevo.
V obytnej časti na 1.podlaží je veľká spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom a prepojením na kuchyňu. Ďalej sú tu 4 samostatné izby so sprchovými kútmi, 2x samostatné WC, veľká kúpeľňa s rohovou vírivkou. Všetko je zariadené a vybavené. Rekonštrukcia zahŕňa: plastové okná, plávajúce podlahy, keramickú dlažbu, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, v miestnostiach sú sadrokartónové stropy, nové rozvody vody a elektriny, nové stierky, nové interiérové dvere. Celá budova je napojená inžinierske siete: na verejný vodovod, samostatnú elektriku s vlastným meračom a samostatnú kanalizáciu, kúrenie je zabezpečované alternatívne pomocou krbu, alebo elektrické s ohrievačmi v každej miestnosti a ohrev vody je pomocou elektrického bojlera. Celý objekt je napojený na vlastný kamerový systém.
Priestranná letná terasa je zastrešená, je tu vonkajší krb a veľa miesta na posedenie. Vedľa chaty je otvorené ohnisko, lavičky, upravený terén, parkovisko a spevnené plochy. K využitiu je ďalších 300 m2 pozemku. Prístupová cesta je spevnená a celoročne udržiavaná. Vzdialenosť chaty od centra mesta je cca 2 km, v blízkosti autobusová zastávka, moderná nová vyhliadková veža na celú kotlinu. Mesto Bojnice je veľmi vyhľadávané a navštevované aj pre krásny romantický zámok, zoologickú záhradu, kúpele s liečivou termálnou vodou, ktoré zlepšujú choroby pohybového aparátu, nervového systému a ženské problémy, ďalej sú v meste soľné jaskyne, rôzne kultúrne pamiatky, golfové ihriská, dajú sa tu využiť rôzne voľno-časové aktivity na dvoch moderných kúpaliskách a iné.
Na nehnuteľnosť nie sú viazané žiadne ťarchy, je možné ju využívať bez akejkoľvek ďalšej investície a pre účely podľa vlastnej potreby. Financovanie je možné aj formou hypotekárneho úveru.

Nehnuteľnosť na mape

Marián Mendel DOMOV SK, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

G. Švéniho 6
971 01 Prievidza
Marián Mendel
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty