Exkluzívna Veľká Rekreačná ChataPenziónBývanieReštauračné služby Bojnice
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 19. 11. 2020
Bojnice
Exkluzívna Veľká Rekreačná Chata/Penzión/Bývanie/Reštauračné služby/ Bojnice
189 000 €

Exkluzívna Veľká Rekreačná Chata/Penzión/Bývanie/Reštauračné služby/ Bojnice

189 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 230 m2
  Zast. plocha: 290 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 821,74 €/m²
  ID inzerátu: 3257032
Rodinná rekreácia - Firemná chata – Penzión – Relaxácia – Oddych – Detské tábory – Prenájom. Ponúkame na predaj túto exkluzívnu ponuku – Peknú veľkú rekreačnú chatu v Bojniciach, samostatnú, obklopenú lesom a čarokrásnym prostredím. Chata je z väčšej miery zrekonštruovaná, priestorovo veľkorysá, podlahová plocha obytnej časti je 230 m2 + 60 m2 vonkajšia zastrešená terasa. Zastavaná plocha na pozemku 290 m2.
Chata je celá podpivničená a nachádzajú sa tu dvojgaráž + technická miestnosť, úložný priestor a odkladacie priestory na drevo.
V obytnej časti na 1.podlaží je veľká spoločenská miestnosť s krbom, barovým pultom a prepojením na kuchyňu. Ďalej sú tu 4 samostatné izby so sprchovými kútmi, 2x samostatné WC, veľká kúpeľňa s rohovou vírivkou. Všetko je zariadené a vybavené. Rekonštrukcia zahŕňa: plastové okná, plávajúce podlahy, keramickú dlažbu, kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, v miestnostiach sú sadrokartónové stropy, nové rozvody vody a elektriny, nové stierky, nové interiérové dvere. Celá budova je napojená inžinierske siete: na verejný vodovod, samostatnú elektriku s vlastným meračom a samostatnú kanalizáciu, kúrenie je zabezpečované alternatívne pomocou krbu, alebo elektrické s ohrievačmi v každej miestnosti a ohrev vody je pomocou elektrického bojlera. Celý objekt je napojený na vlastný kamerový systém.
Priestranná letná terasa je zastrešená, je tu vonkajší krb a veľa miesta na posedenie. Vedľa chaty je otvorené ohnisko, lavičky, upravený terén, parkovisko a spevnené plochy. K využitiu je ďalších 300 m2 pozemku. Prístupová cesta je spevnená a celoročne udržiavaná. Vzdialenosť chaty od centra mesta je cca 2 km, v blízkosti autobusová zastávka, moderná nová vyhliadková veža na celú kotlinu. Mesto Bojnice je veľmi vyhľadávané a navštevované aj pre krásny romantický zámok, zoologickú záhradu, kúpele s liečivou termálnou vodou, ktoré zlepšujú choroby pohybového aparátu, nervového systému a ženské problémy, ďalej sú v meste soľné jaskyne, rôzne kultúrne pamiatky, golfové ihriská, dajú sa tu využiť rôzne voľno-časové aktivity na dvoch moderných kúpaliskách a iné.
Na nehnuteľnosť nie sú viazané žiadne ťarchy, je možné ju využívať bez akejkoľvek ďalšej investície a pre účely podľa vlastnej potreby. Financovanie je možné aj formou hypotekárneho úveru.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty