Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 02. 2020
Šamorín
Pozemok na priemysel, sklady, administratívu, komerciu-ŠAMORÍN
256 500 €

Pozemok na priemysel, sklady, administratívu, komerciu-ŠAMORÍN

256 500 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Komerčná zóna
  • Plocha pozemku: 2850 m2
  • Cena za m2: 90 €/m²
    ID inzerátu: 3267918
Predám stavebný pozemok registra „C“ v priemyselnej zóne umiestnený v zastavanom území obce Šamorín okres Dunajská Streda, cca. 17 km od Bratislavy. Pozemok sa nachádza na výjazde z obce Šamorín smerom na Senec vedľa štátnej cesty číslo 503, cca. 1,75 km od pripravovanej rýchlostnej cesty R7.
V zmysle Územného plánu mesta Šamorín pozemok je využiteľný na podnikateľské účely pre priemysel, skladové hospodárstvo, administratívne objekty alebo komerčné účely. Pozemok je prístupný z dvoch strán - z prednej strany pozemku zo štátnej cesty číslo 503 a zo zadnej strany z obecnej betónovej komunikácie.
Na hranici pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete - elektrické vedenie, plynové vedenie, rozvod vody a kanalizácia. Transformátorová stanica pre elektrické vedenie je vo vzdialenosti cca. 75 m, nízkotlaká plynová stanica je vo vzdialenosti cca. 150 m, rozvod vody a kanalizácia je zabudovaná pod telesom betónovej komunikácie na zadnej strane pozemku. V súčasnosti prebieha príprava zavedenia optického rozvodu do celej štvrte kde sa pozemok nachádza, čím bude sprístupnené aj optické vedenie pre internet.
Výmera pozemku je 2850 m² so šírkou 42 m a dĺžkou 68 m. Pozemok je vysporiadaný, evidovaný pod dvomi parcelnými číslami a má len jedného výlučného vlastníka. Pozemok nie je zaťažený žiadnou ťarchou.
V prípade záujmu je možné po vzájomnej dohode kupujúcich pozemok rozdeliť (rozparcelovať) aj na dva samostatné pozemky.

Cena : 256.500,- € (90,- € / m²)

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte: Eva Urlandová, 0905850023

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu