Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2019
Partizánska, Malacky
ZNÍŽENÁ CENA O 10.000 €!! Rodinný dom v úplnom centre Malaciek, s vnútorným bazénom so slanou vodou!
Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA O 10.000 €!! Rodinný dom v úplnom centre Malaciek, s vnútorným bazénom so slanou vodou!

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 233 m2
  Zast. plocha: 259 m2
  Plocha pozemku: 672 m2
 • ID inzerátu: 3271773
V exkluzívnom zastúpení majiteľa predávame rodinnú vilku v centre mesta Malacky. Dom sa nachádza na výbornej adrese v tesnej blízkosti centra. Aj napriek blízkosti železničnej trate je lokalita tichá, plná zelene, s asfaltovou cestou, ktorá má obmedzený prejazd, čo zaručuje tichú a bezpečnú cestu.
Najväčším benefitom nehnuteľnosti je okrem polohy aj jeho vybavenie: veľký vnútorný bazén so slanou morskou soľou, čo ocení každý budúci obyvateľ domu. Dom je zasadený v prerastenej záhrade, nachádza sa na pozemku veľký orech, jabloň, slivka, tuje a okrasné dreviny. Dom má škridľovú strechu, fasáda robená nebola. Tú si môže urobiť každý nový záujemca podľa svojich predstáv.
Dom má peknú rozlohu 672m2, čo dáva dostatočný priestor. Podlahová plocha domu je 233,5 m2. Dom pozostáva zo 4 obytných miestností. Na prízemí sa nachádza kuchyňa prepojená s priestrannou obývacou miestnosťou, dve kúpeľne a dve komory (špajza a technická miestnosť). Z jedálenskej časti sa dá vidieť presklenou stenou do bazénovej časti. Priestranné schodisko vedie na 1. poschodie, tam sú tri obytné miestnosti, veľká kúpeľňa s vaňou a dve toalety. Najväčšia obytná miestnosť má vchod na balkón.

Naše odporúčanie: Vzhľadom k veku domu je jeho technický stav výborný, je len bežne opotrebovaný. Odporúčame drobné rekonštrukčné práce v interiéri, a dokončenie vonkajšej fasády a záhradné úpravy. Cena je podľa nášho názoru vzhľadom k lokalite, veľkosti a technickému stavu primeraná, v prípade vážneho záujmu a rýchleho jednania možná aj dohoda.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis spojený s prevodom vlastníckych práv, a poplatky za katastrálne konanie, a provízia RK.
Obhliadkami vás rada prevedie správkyňa ponuky, Ing. Adriana Mrvová, dohodnúť si termín môžete na tel. č. 0903 479 636.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2000
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty