Penzión pri móle, vedľa rezortu Marína - Bobrovník
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2021
Bobrovník, Bobrovník
Penzión pri móle, vedľa rezortu Marína - Bobrovník
197 500 €

Penzión pri móle, vedľa rezortu Marína - Bobrovník

197 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 180 m2
  • Cena za m2: 1 097,22 €/m²
    ID inzerátu: 3277353
Ponúkame na predaj dvojpodlažný penzión s veľkou perspektívou, nachádzajúci sa v tesnej blízkosti Liptovskej Mary pri móle pred obcou Bobrovník. Je postavený na pozemku o celkovej výmere 696m2.Úžitková plocha je 180m2. Dom sa skladá z dvoch podlaží.Na prvom je kuchyňa spojená so spoločenskou miestnosťou s prípravou na krb, z ktorej vedú dvere na terasu s krásnym výhľadom na Liptovskú Maru a Liptov .Následne sú tu ďalšie 3 obytné miestnosti(jedna z nich taktiež so vstupom na terasu) a kúpeľňa s WC.Samostatným vchodom sa schodiskom dostaneme na druhé podlažie,kde sa nachádza malá chodba, kúpeľňa s WC,technická miestnosť s obsluhu el.ústredného kúrenia a ďalšie 4 izby(jedna z nich so vstupom na loggiu). Ku domu prislúcha záhrada s miestom vyhradeným na parkovanie áut. Objekt je vhodný na podnikateľský zámer , rekreačné využitie prípadne aj na trvalé bývanie. V tesnej blízkosti sa nachádza rezort Marína so štýlovou reštauráciou , wellness a posilňovňa sú samozrejmosťou k tomu mólo s kotviskom pre jachty čo robí toto miesto neodolateľným pre jachtárov a rybárov. V blízkom okolí sa nachádzajú mnohé ďalšie atrakcie ako vodný raj Gino Paradise Bešeňová, Aquapark Tatralandia, Prosiecká a Kvačianská dolina, či 15 km vzdialená Demänovská Dolina a lyžiarske stredisko Jasná , prípadne malé lokálne strediská v obciach Liptova, či nekonečné množstvá cyklotrás, turistických chodníkov v Nízkych a Západných Tatrách, vodné športy, rybárske vyžitie, no nespočetné možnosti či už pre aktívny alebo pasívny oddych Túto nehnuteľnosť Vám ponúka realitná kancelária Liptoreal s.r.o., Kontakt: Ing. Milan Kostrej tel.0903841310, mail: kostrej@liptoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu