Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2018
Bratislava V - Petržalka
Iba u nás!!Ponúkame na predaj 3-izbový byt Petržalka
134 999 €
map placeholder
Kliknite pre načítanie mapy

Iba u nás!!Ponúkame na predaj 3-izbový byt Petržalka

134 999 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 3281336
XEMAR (lukas.serafin@xemar.sk alebo 0903 426 309) Iba u nás!!Ponúkame na predaj 3-izbový byt mestská čast Bratislava-Petržalka.Byt je po čiastočnej rekonštrukcii.Výmera bytu je 70 m2, nachádza sa na Budatinskej  ulici v Bratislave. 
Kompozícia bytu: Pozostáva z obývacej izby, kuchyňe, 2- samostatných izieb, kúpeľne, samostatného wc a vstupnej chodby a predsiene.
Bytový dom je zateplený, má prerobený vchod na čip a prerobené výťahy a nedávno vymenené stupačky.
V okolí bytu je kompletná občianska vybavenosť a to obchodný dom Tesco, Danubia, zastávky MHD, vo vnútro-bloku sa nachádza detské ihrisko, škôlka, škola (základná i stredná). Bezproblémové parkovanie pri dome. Zastávky MHD,jazero Draždiak 
  Všetko čo potrebujete k pohodlnému životu máte po ruke. 
Celková cena nehnutelnosti je 137 000 Eur   V cene bytu je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu a v rámci ktorej pre Vás zabezpečíme:Profesionálny právny a realitný servis - vyhotovenie zmlúv a všetkých ostatných potrebných náležitostí.Katastrálny servis, bezplatné finančné a hypotekárne poradenstvo.Odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.  Možnost bezplatneho zabezpečenia hypotekárneho úveru za najlepších podmienok! Prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami. 
Premýšľate nad predajom/prenájmom svojej nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 426 309 alebo prostredníctvom e-mailu lukáš.serafin@xemar.sk, každý pracovný deň, víkend alebo sviatok do 21:00 hodiny.Viac nehnuteľností môžete nájsť na: www.xemar.sk
 Robíme reality lepšie ako ostatní!

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

M. Rázusa 1509/22
974 01 Banská Bystrica
Lukáš Serafín
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
telefónne číslo