Administratívno-obchodná budova v centre mesta Banská Bystrica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 04. 12. 2020
Bakossova 6, Banská Bystrica
Administratívno-obchodná budova v centre mesta Banská Bystrica
359 900 €

Administratívno-obchodná budova v centre mesta Banská Bystrica

359 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Objekt pre obchod
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 466 m2
  Zast. plocha: 390 m2
  Plocha pozemku: 390 m2
 • Cena za m2: 772,32 €/m²
  ID inzerátu: 3295576
Ponúkame na predaj budovu s obchodnými a kancelárskymi priestormi v historickej časti mesta Banská Bystrica, Bakossova ulica. Jedná sa o dvojpodlažnú historickú budovu, ktorá so zachovaním architektonických prvkov prešla kompletnou rekonštrukciou. Budova je súčasťou radovej zástavby s orientáciou do ulice.

V prípade záujmu je možné prikúpenie vlastných parkovacích miest.

Možnosť realizovať prestavbu, ktorou by vznikli exkluzívne byty o výmere viac ako 300m2 s výnimočným výhľadom na centrum mesta.

Priestory na prvom nadzemnom podlaží (v prízemí) sú rozdelené na 3 krídla, prepojené jednou vstupnou chodbou: pravé krídlo o celkovej rozlohe 59,14 m2, ľavé krídlo o celkovej rozlohe 67,30 m2 a zadná časť s rozlohou 43,89 m2. Všetky krídla sú rozčlenené do viacerých obchodných/kancelárskych miestností a s vlastnými sociálnymi zariadeniami.
Prízemie s celkovou výmerou 236 m2 a úžitkovou výmerou 170,33 m2 je ideálne k využitiu na obchodné účely, služby alebo aj ako kancelárske priestory (do roku 2002 tu mala sídlo PKB Prvá komunálna banka), pričom je možné ho využiť ako celok pre jedno komplexné využitie, tak aj pre viacero podnájomníkov k rôznym účelom.

Na poschodí sa nachádza 8 priestranných kancelárií s rôznou výmerou od 13,75 m2 a až po 27,29 m2 prepojených spoločnou chodbou a sociálne zariadenia. V rámci druhého nadzemného podlažia sa nachádza aj priestranná terasa o rozlohe 40 m2. Celková výmera druhého podlažia bez terasy činí 190 m2, z toho kancelárske priestory spolu 131,87 m2.

Uvedený objekt je výbornou investičnou príležitosťou s možnosťou ďalšieho prenájmu menším prevádzkovateľom, ako sídlo spoločnosti s dostatkom obchodných a kancelárskych priestorov a vzhľadom k vnútornému členeniu a umiestnenia stavby aj na rôzne iné obchodné využitia, či služby.

Ak vás naša ponuka zaujala, neváhajte sa nás obrátiť s akýmikoľvek doplňujúcimi otázkami a dohodnite si s nami nezáväznú obhliadku!

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Terasa: 40 m²
 • Kúrenie: Ústredné
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet, Satelit, Káblová TV
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty