Predaj: Hotel s dlhoročnou tradíciou v srdci obce Oščadnica s rôznymi možnosťami využitia(380-12-JAS
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 24. 10. 2020
Oščadnica, Oščadnica
Predaj: Hotel s dlhoročnou tradíciou v srdci obce Oščadnica s rôznymi možnosťami využitia(380-12-JAS
700 000 €

Predaj: Hotel s dlhoročnou tradíciou v srdci obce Oščadnica s rôznymi možnosťami využitia(380-12-JAS

700 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 1350 m2
  Zast. plocha: 200 m2
  Plocha pozemku: 603 m2
 • Cena za m2: 518,52 €/m²
  ID inzerátu: 3297692
380-12-JAS
Ponúkame Vám na predaj pekný rekonštruovaný hotel v obci Oščadnica. Poloha je lukratívna v priamom centre obce s dostupnými službami, občianskou vybavenosťou a dostupnosťou k známemu lyžiarskemu stredisku Oščadnica - Veľká Rača. Hotel má prízemie a 2 poschodia a disponuje 50 lôžkami - 2 posteľové a 4 posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením. Na 1. poschodí sú izby rekonštruované. Klientom je k dispozícii na prízemí spoločenská miestnosť, bar so sedením, recepcia, kuchyňa, sociálne zariadenie, ďalej sa tu nachádza kancelária, skladové priestory, priestory a sociálne zariadenie pre zamestnancov. Na poschodí je ďalšia spoločenská miestnosť s biliardom. Relax nájdu klienti hotela vo wellness centre vybavenom vírivkou, soláriom a saunou nachádzajúcimi sa v pivničných priestoroch hotela.Súčasťou hotela je vonkajšia časť vybavená lavicami a stolmi. Za hotelom sú priestory na parkovanie, ktoré budú spojené prístreškom.
Hotel prešiel veľkou rekonštrukciou - zateplenie, nové plastové okná, kúrenie - plynové a ústredné, radiátory znížené stropy, elektrika v medi, medená strecha, podlaha mramor, nové omietky, nový nábytok a dvere na 1. poschodí. Objekt je možné využiť na gastronomické účely, príp. zariadenie pre dôchodcov, deti a iné komerčné účely Okolie ponúka veľké možnosti v oblasti turistiky, cykloturistiky, lyžovania, zberu hríbov a lesných plodov. ďalšími možnosťami je návšteva kysuckej dediny vo Vychylovke, Orloj v Novej Bystrici, kamenné gule v časti Milošová.

Cena: 700.000 Eur (v cene právny servis, zmluvy spojené s prevodom vlastníckych práv, kúpno-predajné zmluvy, finančné poradenstvo). Bonus: Zľavová poukážka pobytový,či poznávací zájazd

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno
 • Elektrina: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty