Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 08. 2019
Ulica Žriedlova dolina, Brezová pod Bradlom
Rekreačný objekt - Žriedlova dolina
224 000 €

Rekreačný objekt - Žriedlova dolina

Ulica Žriedlova dolina, Brezová pod Bradlom, okres Myjava
224 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 450 m2
  Zast. plocha: 300 m2
  Plocha pozemku: 2700 m2
 • Cena za m2: 497,78 €/m²
  ID inzerátu: 3315323
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rekreačný objekt v katastrálnom území Brezová pod Bradlom, časť Žriedlova dolina na pozemku o rozlohe 2700m2. Lokalita sa nachádza cca 100 km od Bratislavy v tichom podhorskom prostredí. Z jednej strany je ohraničený potokom. Ponúka komplexné rekreačné využitie počas celého roka.

Objekt pozostáva zo štyroch samostatných budov. Dve z nich boli postavené ako rodinné domy, ktoré aktuálne slúžia na ubytovanie pre rekreantov. K ich pohodliu a komfortu slúži tretia budova, ktorá bola dotvorená na spoločenské účely a v štvrtej je bazén s celoročnou prevádzkou. Táto budova bola postavená iba pred 10 rokmi, kedy prebehla aj podstatná časť rekonštrukcie na ostatných budovách. Objekt je napojený na elektrinu, obecný vodovod i vlastnú studňu, odpad je vedený do žumpy. Vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo, elektrické radiátory i tuhé palivo. 

Prvá budova určená na ubytovanie má 2 podlažia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s priestorom na stolovanie, obývacia miestnosť, kúpeľňa, WC, technická miestnosť. V kuchyni aj v obývacej miestnosti je krb s prieduchmi, ktoré vykurujú aj 3 samostatné izby na poschodí.

Druhá budova (poľovnícka) určená na ubytovanie má tiež 2 podlažia. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s priestorom na stolovanie, kúpeľňa s WC; na poschodí je obývacia miestnosť a ďalšia samostatná miestnosť. V tejto budove bola vybudovaná vínna pivnica. 

Tretia budova určená na spoločenské účely má tiež 2 podlažia. Na prízemí je suchá sauna, hydromasážna vaňa, WC, vo vstupnej hale je stolový futbal. Na poschodí je biliardový stôl. Pred touto budovou je vybudované posedenie s krytou terasou.

Účelom štvrtej budovy bolo vybudovať bazén s celoročnou prevádzkou. Jeho rozmery sú 8 x 4 m, je vybavený protiprúdom a vnútorným osvetlením. Ohrev vody zabezpečuje tepelné čerpadlo a solárne panely.

Objekt aktuálne ponúka ubytovanie pre 15 ľudí. V prípade potreby je možnosť túto kapacitu rozšíriť. Objekt je však vhodný aj na trvalé bývanie. Predáva sa s kompletným zariadením.

V PRÍPADE VÁŽNEHO ZÁUJMU, DOHODA O CENE MOŽNÁ.

V cene nehnuteľnosti:

- vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti

- vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou)

- uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Nehnuteľnosť na mape

Ing.Ivan Vlado LuxReality s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Čsl.armády - Anna pasáž 5
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Ing.Ivan Vlado
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty