Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 01. 2020
Seberíniho, Bratislava II - Ružinov
BA Seberíniho – kancelársky celok 163,45 m2 + parkovanie.
320 670 €

BA Seberíniho – kancelársky celok 163,45 m2 + parkovanie.

320 670 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 163 m2
 • Cena za m2: 1 967,30 €/m²
  ID inzerátu: 3316492
Ponúkame na predaj samostatný kancelársky celok, zaberajúci jedno celé podlažie, v administratívnom objekte s výťahom. Budova je situovaná v príjemnom prostredí obľúbenej mestskej časti Ružinov, na Seberíniho ulici v Bratislave. Administratívny objekt je moderne zrekonštruovaný. Kancelárske priestory sú vybavené počítačovou sieťou, telefónnymi prípojkami a internetom s optickým káblom. Kancelárie sú optimálneho tvaru, príjemného vzhľadu s kobercovou podlahou (recepcia, kuchyňa a toalety – dlažba), veľmi dobre presvetlené (hliníkové okná). Vstup do objektu je monitorovaný kamerovým systémom a všetky vstupy sú na elektronický čip (pre klientov je elektronický vrátnik).

Dispozícia kancelárskeho celku je nasledovná: vstupná hala (recepcia), 4 veľké kancelárie (z toho jedna použiteľná ako veľká zasadačka alebo dvojkancelária), kuchynský kút s jedálenským sedením, 2x terasa a oddelené pánske a dámske toalety. Pôdorys v elektronickej podobe Vám pošleme na vyžiadanie e-mailom. Cena kancelárskeho celku je 320.670.- Eur bez Dph (384.804.- Eur vrátane Dph). Možnosť kúpiť aj parkovacie státia v cene 12.000.- Eur bez Dph (14.400.- Eur vrátane Dph) alebo garážové státia v cene 19.500.- bez Dph (23.400.- Eur vrátane Dph).

Administratívny objekt sa nachádza v blízkosti hotela Bratislava, ktoré poskytuje pre firmy možnosti usporiadať konferencie a iné firemné aktivity. V prípade potreby zaistiť ubytovanie pre svojich mimo Bratislavských, prípadne zahraničných klientov máte všetko akoby pod jednou strechou. V hotely Bratislava je tiež skvelá reštaurácia a kaviareň.

Doplnkové charakteristiky

 • Výťah: Áno
 • Garážové státie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty