Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2019
Trnava
3-i byt v novostavbe MIKO s obrovskou terasou
189 900 €

3-i byt v novostavbe MIKO s obrovskou terasou

189 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 72 m2
 • Cena za m2: 2 637,50 €/m²
  ID inzerátu: 3321927
Jedinečná možnosť získať luxusný byt v novostavbe. Bývajte nad strechami všetkých ostatných, doprajte si luxus veľkej terasy, súkromia a jedinečnosti. Bytov s veľkými terasami v Trnave veľa nie je a ani nikdy nebude, keďže v každom projekte je takých iba niekoľko. Aj preto si tento byt udrží vysokú hodnotu aj do budúcna.

Byt sa nachádza v najdynamickejšie sa rozvíjajúcej časti Trnavy, na sídlisku Linčianska, ktorú čakajú v najbližšom období rozsiahle zmeny, vrátane nových ciest, modernej nákupnej zóny, oddychovej zóny s parkom, rekonštrukcia ubytovne, hotela a výstavba ďalších bytov.

Zóna s výstavbou bytov MIKO je ideálne situovaná len minútu autom k napojeniu na diaľnicu, čo znamená, že sa tak pri ceste mimo Trnavu vyhnete aj prípadným dopravným zápcham v meste. Zároveň je však z bytového komplexu MIKO ľahko dostupné aj centrum mesta.

Byty v projekte MIKO Vám prinesú všetky výhody moderného bývania. Kvalitná novostavba, spĺňajúca najnovšie štandardy vrátane okien s trojsklom, nízkymi mesačnými nákladmi, moderné a funkčné dispozície, krásna veľká terasa, podzemná garáž atď.

Kúpou bytu v projekte MIKO nekupujete len byt samotný, ale aj detské ihrisko, zónu na vonkajšie cvičenie, miesto na grilovanie a taktiež obchodné prevádzky a služby priamo v areály. Sami sa rozhodnete či si dáte kávičku v súkromí na vašej veľkorysej terase alebo si ju vypijete spolu s ostatnými susedmi v kaviarni pod domom.

A do ktorého bytu sa každý deň vrátite?

Nádherný priestranný 3 izbový byt o výmere 72,9 m2, s ideálnou a funkčnou dispozíciou. Byt je slnečný, ideálne orientovaný s krásnymi výhľadmi. Pre plnohodnotné bývanie k bytu prislúcha priestranná terasa o výmere 207,4 m2.

Byt sa predáva v prevedení holobyt s možnosťou dokončenia na kľúč do štandardu za príplatok 10500 eur.

Komfortné a bezpečné parkovanie si môžete zabezpečiť kúpou garážového parkovacieho státia za cenu 6900€.

Ďalšie voľné byty v projekte si môžete pozrieť na stránke https://bytymiko.sk/ponuka-bytov/

V prípade záujmu výmeny za starý byt alebo dom, Vám zabezpečíme predaj toho súčasného a všetko načasujeme tak, aby bol prechod zo starého bytu alebo domu, do nového čo najviac plynulý.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0948 880 988

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Výťah: Áno
 • Terasa: 207 m²
 • Pivnica: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Garážové státie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Dušan Sivák NEOREAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 28
917 01 Trnava
Dušan Sivák
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo